Ką žvaigždės žada kitai savaitei: horoskopas balandžio 22–28 dienoms

 Ką žvaigždės žada kitai savaitei: horoskopas balandžio 22–28 dienoms

Piqsels.com nuotr.

Sidonija Kulikauskienė (ELTA)

AVINAS

Savaitės pradžioje nesivadovaukite emocijomis, nes taip tik suteiksite stiprybės konkurentams. Paisykite įstatymų, taisyklių ir instrukcijų. Būkite atidesni, jei teks ruošti ar išnagrinėti svarbų dokumentą, tekstą, derėtis, finansiškai įsipareigoti ir pan. Savaitės pabaigoje turbūt turėsite reikalų su nepažįstamais žmonėmis, su atvykėliais iš toli, tarsitės dėl kelionių, studijų mainų galimybių, dalyvausite kultūriniuose ar šou renginiuose. Teks paplušėti ir savaitgalį, jeigu ruošiatės egzaminui. Venkite svaigalų.

JAUTIS

Savaitės pradžioje gali paaiškėti, kaip esate vertinami kolegų, darbdavio ar klientų. Galbūt lankysitės gydymo įstaigoje, atliksite sveikatos tyrimus. Jeigu planuojate keisti darbą ar partnerį, susidursite su pasirinkimo problema ar tam tikru karminiu atsaku. Seksis geriau, jei nesistengsite gauti to, ko nenusipelnėte, ir nenumosite ranka į būtinus darbus, finansinius atsiskaitymus. Savaitgalį, regis, pavyks susitarti dėl aktualaus reikalo, tačiau tai gali kainuoti. Būkite budrūs kelyje. Pasisaugokite galimų avarijų, žalos.

DVYNIAI

Savaitės pradžia žada romantiško ar kitokio jaudulio, kūrybinio polėkio, pramogų. Net nedidelė smulkmena gali atsiliepti jūsų reputacijai, todėl stenkitės elgtis korektiškai, tinkamai save reprezentuoti. Gali pristigti harmoningo bendravimo, supratimo ir pritarimo, jei nebūsite lankstūs ir negebėsite nusileisti. Regis, teks atkreipti dėmesį į savo ar šeimos nario, augintinio sveikatos būklę. Savaitės pabaigoje labai svarbu derintis prie kitų žmonių, atsižvelgti į jų poreikius, o ypač į gyvenimo partnerio lūkesčius. Labiau gerbkite ir senyvus asmenis. Venkite svaigalų. Saugokitės traumų ir vagių.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje galite tikėtis permainų kasdienybėje. Gali būti, kad atsiras progų pademonstruoti savo gebėjimus, patirtį. Būkite atidesni vaikams, artimiesiems. Jų nuojautos ar baimės gali būti ne be pagrindo. Savaitės viduryje nuo šmaikštaus flirto gali prasidėti reikšminga draugystė. Galite tikėtis įdomių pasiūlymų. Regis, daugės ūpo pasireikšti dominančioje veikloje, įsitraukti į projektą ar interesų grupę. Savaitės pabaigoje noriai padirbėsite sode, ūkyje ar kitur, jei tik leis sveikata.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje vikriai suksitės įvairių darbų verpete. Aktyviai disponuosite informacija, taikliai argumentuosite. Galimas susitikimas su giminaičiu, pokalbis su kaimynais. Galvokite, ką sakote, ypač tiems, kurie nepritaria jūsų iniciatyvoms. Venkite skubotų sprendimų turto, verslo reikaluose. Artėjant savaitgaliui, galima tikėtis daugiau energijos ir kūrybinio polėkio. Patiks flirtuoti, stebinti. Puikiai sutarsite su vaikais. Visgi saugokitės seksualinio priekabiavimo, finansinių aferų.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje naujai pažvelgsite į verslo galimybes arba savo materialinius poreikius. Galima vartojimo dilema – norisi jį mažinti, bet vis dingsta saiko jausmas. Pasistenkite racionaliau planuoti ir laikytis plano. Savaitės viduryje teks pasiraityti rankoves bei pasismailinti liežuvį, nes į jus gali būti nukreipta nemažai akių ir ausų. Regis, mėginsite kitiems padėti spręsti jų problemas, ko nors išmokyti ar kt. Galbūt leisitės į kelionę. Savaitgalį skirkite šeimai, saugokite ją nuo pavojų, traumų, sukčių.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje būsite neramūs ir galite pasiklysti pasirinkimų labirinte. Nevykę pasirinkimai gali nekaip atsiliepti ir jūsų piniginei, ir santykiams. Jums norėsis ramios, kūrybiškos atmosferos, komforto, stabilumo. Stenkitės tvarkingai atlikti darbus, sutvarkyti dokumentus. Už rimtas pastangas bus atlyginta. Savaitės pabaigoje galima netolima išvyka. Teks skirti laiko pasiruošimams, jei artėja egzaminas, darbo interviu ar pan. Saugokite sveikatą, nes lengva apsinuodyti, susižeisti.

SKORPIONAS 

Savaitės pradžioje objektyviems, nešališkiems išlikti bus sunku. Už pažadus, įsipareigojimus teks atsakyti, todėl galvokite, ką darote ir sakote. Saugokite sveikatą. Tikėtina, kad oponentai mėgins kelti į viešumą jūsų trūkumus, kritikuoti. Jeigu esate teisūs, jūs tik sustiprėsite ir sulauksite likimo malonių. Kitu atveju triumfuos oponentai. Galite gauti pasiūlymų keisti veiklą, profesiją, komandą. Savaitgalį norėsis komforto ir pramogų. Regis, būsite linkę palengvinti piniginę. Labiau saugokite vaikus.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje įdomu bus bendrauti su bičiuliais ir naujais pažįstamais. Iš jų išgirsite naujų sumanymų, kuriuos nebūtinai įmanoma realizuoti. Galimi kvietimai burtis į interesų grupę, imtis bendros veiklos ar kt. Savaitės viduryje galite nepastebėti, kad už jūsų nugaros suaktyvėjo slapti priešai arba į paviršių ima kilti senos paslaptys, pamirštos lėtinės ligos. Itin saugokite sveikatą. Savaitės pabaigoje džiugins kūryba, gamta, bet nerimą kels šeimos narių bėdos. Saugokitės vagių ir buitinių avarijų.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje dėl atliekamų darbų galite išgirsti priekaištų, pastabų. Nors atrodysite rimti ir susikaupę, bus lengva kažką sugadinti, supykdyti. Jei norite atsipalaiduoti, neatsisakykite kultūrinio renginio, susitikimo su draugais, gerbėjais. Skatinkite vaikų meninę, sportinę saviraišką. Savaitės pabaigoje nesiimkite sudėtingų darbų, nes jiems atlikti galite pristigti ir jėgų, ir kantrybės. Geriau seksis socialinė, meninė, ezoterinė veikla. Skirkite daugiau laiko poilsiui. Atsargiai kelyje.

VANDENIS

Savaitės pradžia gali būti įdomi ir lemti kažkokį pokytį. Deja, ne viskas džiugins. Galbūt gausite informacijos ar išgirsite replikų, kurios neramins. Mokslo srityje venkite nesąžiningumo, plagiato. Derėtų vengti primesti savo požiūrį ir dominavimą ten, kur derėtų su žmonėmis rasti bendrą kalbą. Tai labai svarbu ir dalykinėje srityje, ir ginant viešuosius interesus. Savaitės pabaigoje tikėtinos diskusijos, renginiai, pristatymai ar varžybos. Regis, jūsų idėjos ras bendraminčių. Saugokitės nuostolių.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje nuotaiką gadins didėjančios išlaidos, laiku neatlikti darbai ar tam tikri praradimai. Gali prireikti psichologinės arba finansinės pagalbos. Galite gauti žinią iš toli esančio jums svarbaus asmens. Galbūt teks bendrauti su mokslininkais, teisėtvarkos atstovais, politikais ar užsieniečiais. Tikėtina, kad išspręsite teisinį kazusą. Savaitgalį atsiras neatidedamų darbų, arba rūpesčių sukels šeimos narys. Saugokite sveikatą, venkite svaigalų. Gresia apsinuodijimai, traumos, apgaulės. Atsargiai su ugnimi.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video