Josvainiuose įrengta vaikiška motokroso trasa

 Josvainiuose įrengta vaikiška motokroso trasa

Daugiausia vaikai važiavo keturračiais./ Organizatorių nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajone gerų žmonių yra ne vienas ir ne du. Geri darbai vienas po kito iškyla į viešumą. Štai šeštadienį Josvainių miestelyje įvyko didelė šeimų šventė, kurioje dalyvavo tėveliai, seneliai ir vaikai. Ir visa tai dėka Maziliauskų šeimos bei jų bičiulių, kurie nusprendė savo sodo teritorijoje įrengti mėgėjišką motokroso trasą vietos vaikams. Geradariai ne tik įrengė traselę, bet ir surengė puikią sporto šventę.

Atsirado trasa

Nedidelės motokroso trasos atsiradimo Josvainių miestelyje istorija yra labai paprasta, bet kartu ir tikrai neeilinė.

Miestelyje gyvenančių Teresės ir Zenono Maziliauskų dabar 7-erių metų anūkas važinėja keturračiu. Kadangi sodo teritorija didelė, prisijungia dar keletas vaikų.

„Josvainiuose ir taip girdėdavosi keturračių, motociklų griausmas, važinėjančių šiomis transporto priemonėmis Josvainiuose netrūksta“, – patvirtino Maziliauskai.

Šį kartą vaikai buvo apdovanoti ne tik medaliais ir diplomais, tačiau kiekvienas gavo po taurę, ir papildomai taurėmis apdovanoti iš starto pirmieji išvažiavę dalyviai.

Aut. Past.

Supylė teritoriją

Matant, kad vaikams įdomu, Zenonas užpylė teritoriją žemėmis, padarė keletą vingių, kalnelių ir taip atsirado traselė, kurioje vaikai tėvų prašyte prašosi būti vežami pavažinėti.

Pamačius, kiek iš aplinkinių kiemų yra norinčių važinėtis vaikų, tėvai pasitarė ir nusprendė surengti jiems šventę.

Pavasarį varžybose dalyvavo vos 10 vaikų nuo 3 iki 14 metų, o šįkart susibūrė 12 vaikų./ Organizatorių nuotr.

Surengė net varžybas

Josvainiečių sode susibūrė vaikučiai su įvairiomis transporto priemonėmis į vaikišką motokroso šventę – tėvai sunešė užkandžių, susibūrė rimta ir didelė palaikymo komanda, važiuotojų seneliai, pažįstami, kaimynai, visiems buvo pramoga!

Šventė vyko kone visą dieną, vaikai buvo pilni teigiamų emocijų, apdovanoti medaliais ir diplomais.

„Lepinant šiltiems orams, traselė buvo neužmiršta ir vis prakedenama mažųjų motokroso entuziastų, o atėjus rudeniui, visi suprantame, kad dienos trumpėja, oras vėsta ir šis malonumas baigsis iki kol vėl nušvis pavasario saulė“, – prasitarė net du vaikučius į trasą išleidžianti josvainietė Simona Šopaitė.

Surengė dar vieną pasivažinėjimą

Vėliau vaikų tėveliai vėl visus vaikučius subūrė į bendrą pasivažinėjimą.

Prieš vaikų šventę paties Zenono, Donato, Tado, Rimo ir kaimyno Aurelijaus pagalba buvo patobulinta traselė, kad vaikams būtų smagiau važinėti.

„Buvo atvežta papildomai žemių, suformuoti didesni tramplynai, padaryti papildomi vingiai ir vėl visi vaikučiai suburti į prijaučiančių motokrosui šventę.

Pirmoje šventėje dalyvavo vos 10 vaikų nuo 3 iki 14 metų, o šįkart susibūrė 12 vaikų ir, deja, bet dar minimaliai 4 dalyviai atsišaukė ir nesudalyvavo, tačiau šventė buvo labai vykusi ir dar labiau pasisekusi negu buvo prieš tai“, – pasidžiaugė šventės organizatoriai.

Palaikė ir auklėtoja

Vaikai su dar didesniu entuziazmu, su dar geresnėmis emocijomis ir dar didesniu būriu palaikymo komandos atskubėjo į šventę. Mažiausiojo keturmečio dalyvio palaikyti buvo atvykusi net pati darželio auklėtoja.

Šį kartą ir vaikai buvo apdovanoti ne tik medaliais ir diplomais, tačiau kiekvienas gavo po taurę, ir papildomai taurėmis apdovanoti iš starto pirmieji išvažiavę dalyviai.

Vienas vaikas važiavo ir tikru krosiniu motociklu./ Organizatorių nuotr.

Geraširdžiai žmonės

„Tėveliai ir vaikai džiaugiasi, kad Josvainiuose yra vieta, kur bet kada nuostabieji Teresė ir Zenonas priima net ir nepažįstamus žmones ir leidžia vaikams pasidžiaugti jų kiemo teritorijoje esančia pramogų zona.

Vyresnieji dalyviai iškart po šventės jau rašė ir klausė, kada sekantis kartas. Į traselę jau renkasi vaikai ne tik iš Josvainių, bet ir iš Kunionių, Keleriškių.

Tikrai labai smagu, kad yra tokių žmonių, kuriems gera daryti gerus darbus“, – vaikučių tėvelių vardu geradariams padėkojo S. Šopaitė.

Po šventės visi vaikai apkabino Maziliauskus ir padėkojo jiems už gerų emocijų kupiną dieną.

3 Komentarai

  • Nuo 3 iki 12 metu.Gal nebus taip,kaip Usui(Garliavos skandalas).

  • Pisk is cia lopas su savo tais durnais komentarais apie issigymelius usus. Labai saunu, kad taip vienija nuo mazumes, motciklinukus ir atv fanus, pagarba seneliams ir visiems prisidejusiems prie sio dziginancio vaiku trasos irengimo!

    • Tai,kad pagal pasivadina jau esi pričiuožes.Nepaslisknes pasipašinsi.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video