Josvainių miestelis atsinaujina: žiema nestabdo Labūnavos gatvės rekonstrukcijos

 Josvainių miestelis atsinaujina: žiema nestabdo Labūnavos gatvės rekonstrukcijos

Savivaldybė pirko kapitalinio remonto ir inžinerines paslaugas. Darbus minėtoje gatvėje atlieka kraštiečių įmonė „Doresta“./Organizatorių nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajone net ir žiemą nesustoja statybos ir kelių tiesimo darbai. Sunkioji technika gruodžio mėnesį gatvės asfaltavimo darbus atliko Josvainių miestelio Labūnavos gatvėje. Čia netrukus bus visiškai baigta minėtos gatvės rekonstrukcija. Gatvė bus atnaujinta iš pagrindų.

Išasfaltavo

Kėdainių rajono savivaldybė Labūnavos gatvės rekonstrukcijos darbams skyrė 83 tūkst. eurų.

Savivaldybė pirko kapitalinio remonto ir inžinerines paslaugas. Už šias lėšas šiemet buvo įrengti gatvės pagrindai ir išlietas asfaltas.

Darbus minėtoje gatvėje atlieka kraštiečių įmonė „Doresta“.

Kokybiškesnis gyvenimas

„Iki šiol ši gatvė buvo žvyrkeliukas. Šioje gatvėje buvo rekonstruotas 1350 m2 plotas. Gyventojai jau seniai prašė asfalto, nori kokybiškesnio gyvenimo, tad į tai ir buvo atsižvelgta.

Aplink tą vieną gatvelę iš abiejų pusių stovi gyvenamieji namai, gyvena žmonės, tad, manau, kad jiems šiuolaikiška gatvė tikrai reikalinga.

Iki šiol gyventojai kvėpavo dulkėmis“, – pažymėjo savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Kacevičius.

Josvainių seniūnijai Kėdainių rajono savivaldybė šiemet skyrė tikrai didelį dėmesį. Iš Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšų įvykdyta ne viena rekonstrukcija, sutvarkyta ne viena gatvių atkarpa.

Aut. past.

Seniūnijai – didelis dėmesys

Josvainių seniūnijai Kėdainių rajono savivaldybė šiemet skyrė tikrai didelį dėmesį.

Iš Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšų įvykdyta ne viena rekonstrukcija, sutvarkyta ne viena gatvių atkarpa.

Kėdainių rajono savivaldybė informavo, kad Josvainių miestelio Skroblų gatvės (nuo Labūnavos g. iki Ariogalos g.) kapitalinio remonto projektavimui ir projekto ekspertizei skyrė 5 tūkst. Eur. Skroblų gatvės (nuo Labūnavos g. iki Nevėžio g.) kapitaliniam remontui, techninei priežiūrai ir kokybės kontrolei buvo skirta 22 tūkst. Eur.

Josvainių miestelio Liepų gatvės asfaltbetonio dangos atnaujinimui skirta 20 tūkst. Eur. Privažiavimo nuo Vainikų kaimo, Nevėžio gatvės iki sodybų ir žemės sklypų asfaltbetonio dangos atnaujinimui skirta 16 tūkst. Eur.

Skaistgirių kaimo Šermukšnių gatvės asfaltbetonio dangos atnaujinimui skirta 10 tūkst. Eur.

Kelio Aristava–Kėdainiai–Cinkiškiai nuovažos į Šingalių kaimo Šingalių gatvę paprastajam  remontui skirta 6 tūkst. Eur.

Žmonės prašo

Administracijos vadovas pažymėjo, kad savivaldybė sulaukia išties nemažai gyventojų prašymų, į kuriuos stengiamasi reaguoti, analizuoti, padėti.

„Turbūt ne tik miesto, bet ir miestelių, kaimelių, gyvenviečių gyventojai pastebi, kad gatvės atnaujinamos, rekonstruojamos.

Mūsų tikslas – išasfaltuoti, rekonstruoti, sutvarkyti kuo daugiau gatvių Kėdainių mieste ir rajone. Džiugu, kad planas yra vykdomas, darbai virė nuo pat pavasario iki dabar.

Džiaugiuosi, kad ir Josvainių seniūnijos gyventojai patenkinti. Darbai vyksta ir kitose seniūnijose.

Tikrai stengsimės, kad kuo daugiau mūsų miesto ir rajono gatvių būtų sutvarkyta “, – pažymėjo administracijos direktorius.

1 Komentaras

  • Tai kur stabdys žiema, jei žiemą pradėjo 😃😃 Kaži kiek laiko laikys asfaltas😃

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video