Jauno kėdainiečio troškimas užsidirbti užsienyje virto šeimos tragedija: prašo pagalbos

 Jauno kėdainiečio troškimas užsidirbti užsienyje virto šeimos tragedija: prašo pagalbos

Kėdainietis Mantas Petrauskas, deja, į Kėdainius gyvas nebegrįš. Jauno vyro troškimas užsidirbti užsienyje virto šeimos tragedija./ Asmeninio archyvo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS 

Daugybė žmonių laimės ieškoti važiuoja į užsienį. Deja, ne visiems tas laimės svečioje šalyje kelias būna rožėm klotas. Kėdainietis Mantas Petrauskas, gaila, į Kėdainius gyvas nebegrįš. 

Jauno vyro troškimas užsidirbti užsienyje virto šeimos tragedija. Dabar vienintelis ir didžiausias Manto šeimos noras – tinkamai atsisveikinti gimtojoje žemėje. Ir prie to prisidėti galime mes visi, kadangi šeima nėra tokia turtinga, kad galėtų sumokėti už kūno pargabenimą į Lietuvą.

Pasidalino žinia

Pagalbos prašymas artimųjų pastangomis apskriejo ne tik Kėdainių rajoną, bet ir visą Lietuvą. Jį išplatino Manto brolis Lauris.

„Sveiki, kreipiamės su pagalbos prašymu. 

Liepos 17 dieną Danijoje buvo rastas negyvas mums artimas žmogus. Brolis, sūnus, kažkam labai geras ir brangus draugas Mantas Petrauskas. 

Žinią, jog nebeturime Manto, sužinojome tik liepos 22 dieną, todėl norint parsigabenti kūną turime sumokėti didelius pinigus. Tiksli suma nežinoma, tačiau žinoma, kad ji tikrai nemaža. 

To sau leisti negalime, todėl galinčius ir norinčius prašome prisidėti vienu ar kitu euru. Mums tai labai svarbu. Norime padoriai ir ramiai išlydėti savo mylimą žmogų. Ilsėkis ramybėje, Broli“, – į geros valios žmones kreipėsi mirusiojo brolis Lauris.

Išvyko vos prieš keletą dienų

„Rinkos aikštei“ susisiekus su mirusiojo broliu, šis papasakojo, kad 1991 metais gimęs

Mantas į Daniją išvyko vos prieš keletą dienų. 

„Nuo išvažiavimo praėjo pora dienų ir tada  jį rado negyvą bute. Jau 17 dieną mirusį rado, o tik vakar sužinojome, nes mamai pranešė. 

Mamai labiausiai plyšta širdis, kad sūnaus nebepamatys.

Labai norim bent parsivežti jį čia, norim bent tinkamai atsisveikinti“, – dėstė brolis.

Vyksta tyrimas

Danijos policijos pareigūnai vykdo tyrimą dėl jauno vyro mirties. Atlikus visas procedūras paaiškės jauno jo mirties priežastis. 

Šeimos nariai nemano, jog vyras galėjo pakenkti sau pats. Jie mano, jog įvykis gali būti netgi smurtinis, tačiau į visus klausimus atsakys tyrimą vykdantys pareigūnai. 

Kėdainiečiai ir visi geros valios žmonės gali prisidėti prie paskutinio šeimos noro – parsigabenti mirusiojo palaikus į Kėdainius ir tinkamai atsisveikinti su velioniu.

Manto mamos sąskaita:
JŪRATĖ PETRAUSKIENĖ
LT767300010119233707
Mokėjimo paskirtis – PARAMA

8 Komentarai

 • Pas mus dabar pirmenybė ukrų reikalams. Savi dzin. Todėl ir emigruoja jaunimas. Labai gaila. Viskas buvo dar prieš akis. Ilsėkis ramybėje.

 • Savi dabar niekam nerupi, geriau hobolams pirkti ginklus, kad jie toliau zudytusi vieni kitus. Ot laikai atejo, lietuvele kur tu eina savo tautos nemyli. Hoholija ne lietuva

 • Niekas jūsų, dvasios ubagų, ir neprašo padėti – sėdėkite savo neapykantoje, išgamos. Normalūs žmonės susimes, o jūs toliau vodke sprinkite ir verkite, kaip jūsų gyvenimas nepavyko, atmatos.

  • Ateis Rusas – kalbėsi kitai, arba tū tū čiuku čiuku 😉 oj lansberginiai išperos.

   • Čia TU esi niekur neišėjęs rusas, nevala. Ir jeigu tu galvoji, kad kas nors jūsų bijo ar gerbia – klysti, šiukšle. Esi paniekos vertas minusas, vemk čia toliau – ir toliau iš čia.

 • Gaila vaikino .Butu mūsų Lietuvoje aprūpinti gyventojai ,kaip užsienyje nereiktu ieškotis darbo svetur .O dar baisiau ,kad lietuviai susipyko tarp savu .

 • Labai gaila jauno žmogaus. Niekam jis nerūpi. Dabar tik karas finansuojamas, o durniai žmonės nesupranta. Viskas šventiems žydams ukrams… Dvėskit savi.

 • Gerovės valstybėje,pasirodo,laimės nėra.Taip ir išsivaikščios Lietuva,o ją valdžiukė apgyvendins svetimos kalbos ir tikėjimo naujai apsireiškusiais lašinius ir horilką mylinčiais broliais.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video