Jaunimą kviečia į jaunųjų šaulių gretas

 Jaunimą kviečia į jaunųjų šaulių gretas

Jaunieji šauliai yra svarūs šauliškų tradicijų puoselėtojai ir skleidėjai visuomenėje./Asmeninio archyvo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Jaunuoliai kviečiami jungtis į jaunųjų šaulių gretas. Vytauto Didžiojo 2-osios rinktinės 205-osios kuopos jaunųjų krašto šaulių būrelio vadovas Dmitrijus Tekunovas sako, kad vaikinai ir merginos, dalyvaudami šaulių veikloje, ne tik pagerins savo fizinę formą, bet ir patobulės dvasiškai.

Atsakingas ir doras

Jaunasis šaulys visuomenėje turi būti ir yra pavyzdys kitiems, savo elgesiu rodyti pačius aukščiausius moralės standartus.

„Kėdainių jaunųjų šaulių būrelis kviečia prisijungti prie jaunųjų šaulių. Reikalavimai: būti atsakingam, doram, patriotiškam, pilietiškam.

Priimame jaunuolius nuo 11 metų amžiaus, pirmenybė teikiama vyresniems, nuo 14 ir daugiau. Išmokysime karybos pradmenų, patriotiškumo, komandinių įgūdžių ir kt. Užsiėmimai vyksta tik šeštadieniais klasėje arba miške.

Dmitrijus Tekunovas sako, kad vaikinai ir merginos ne tik pagerins savo fizinę formą, bet ir patobulės dvasiškai./Asmeninio archyvo nuotr.

Smulkesnę informaciją vaikinams, merginoms ir jų tėvams suteiksime telefonu“, – pasakojo būrelio vadovas.

Speciali programa

Jaunieji šauliai mokomi pagal specialią programą. Paaugliams skiepijamos dorovinės vertybės.

„Jaunieji šauliai yra rengiami pagal 4 pakopų programą.

Norite veiksmo? Užsiėmimų? Disciplinos? Tvarkos? Kviečiame prisijungti prie jaunųjų šaulių grupės Kėdainiuose. Kviečiami visi jaunuoliai nuo 11 metų, norintys atrasti naujų įgūdžių, dalyvauti mokymuose, pratybose bei išmokti veikti ekstremaliose situacijose. Visą informaciją gali suteikti jaunųjų šaulių vadovas Dmitrijus Tekunovas, tel. +370 637 95 510

Aut. past.

Kiekvienų mokymų metu jaunuoliai įgyja teorinių ir praktinių žinių – karybos, Lietuvos istorijos, lyderystės, pilietiškumo, sveikos gyvensenos.

Jaunieji šauliai yra svarūs šauliškų tradicijų puoselėtojai ir skleidėjai visuomenėje. Tad svarbu, kad jaunasis šaulys visuomet būtų pavyzdingas moksleivis, sūnus, dukra, pilietis“, – pasakojo D. Tekunovas.

Asmeninio archyvo nuotr.

1 Komentaras

  • Če paruoš valdžios apsauginius.Prisimenu tarybiniais laikais irgi buvo tokių būrelių,draugijų.Pagal mūsų ideologus ruošė kareivius prieš savo liaudį,o dabar ar kitaip?

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video