Jaunimą kviečia dalyvauti užimtumo ir integracijos į darbo rinką programoje

 Jaunimą kviečia dalyvauti užimtumo ir integracijos į darbo rinką programoje

„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

rinkosaikste.lt, Kėdainių r. savivaldybės inf.

Kėdainių rajono savivaldybėje startavo jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programa „Vasara – tobulėjimui“. Tokią programą savivaldybės administracija vykdo pirmą kartą. Jaunų žmonių ir darbdavių registracija į šią programą vyks iki birželio 10 d. 

Programos tikslas – sudaryti palankias sąlygas kokybiškam jaunimo užimtumui didinti vasaros atostogų metu (liepos–rugpjūčio mėnesiais) savivaldybėje.

Programa skirta 14–19 metų jauniems žmonėms, deklaravusiems savo gyvenamąją vietą Kėdainių rajono savivaldybėje, besimokantiems bendrojo ugdymo ir profesinio mokymo įstaigose pagal pagrindinio ar vidurinio ugdymo programas.

Programa skirta darbdaviams, kurie veiklą vykdo Kėdainių rajono savivaldybėje ir yra Lietuvos Respublikoje įsteigtas juridinis asmuo; kita organizacija (ūkininkas) ar Lietuvos Respublikos pilietis, kuris verčiasi individualia veikla.

Programos vykdymo terminas įdarbinimui nuo liepos 1 d. iki rugpjūčio 31 d., ne ugdymo proceso metu.

Darbdaviui, registruotam ir vykdančiam veiklą Kėdainių rajone, įdarbinusiam aukščiau išvardintus kriterijus atitinkantį jauną žmogų, už vieno mėnesio jauno žmogaus išdirbtą pilną etatą bus kompensuojama 350 Eur.

Jeigu jaunas žmogus dirba ne visu darbo krūviu, kompensacija skaičiuojama proporcingai pagal faktiškai dirbtą laiką.

KAIP UŽSIREGISTRUOTI?

Užpildyti dokumentai priimami Kėdainių rajono savivaldybės administracijos 706 kab. iki 2022 m. birželio 10 d. 15 val.

Kėdainių rajono savivaldybės 2022 metų jaunimo vasaros užimtumo ir integracijos į darbo rinką programa.

VIETŲ KIEKIS RIBOTAS!

Kadangi programa vykdoma pirmą kartą, jaunuoliai ir darbdaviai kviečiami drąsiai konsultuotis. Atsakingas asmuo – vyr. specialistė (jaunimo reikalų koordinatorė) Justina Koriznaitė (8 347) 69 589, el. p. justina.koriznaite@kedainiai.lt

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video