Janušavoje naktį padegtas namas (FOTOGALERIJA)

 Janušavoje naktį padegtas namas (FOTOGALERIJA)

Atvykus taryboms dalis nedidelės gatvelės skendėjo dūmuose, degė medinis negyvenamas namas.

www.rinkosaikste.lt

Naktį iš penktadienio į šeštadienį priemiestiniame Janušavos kaime kilo gaisras, kurio metu išdegė namo vidus – įtariamas padegimas.

Pranešimas apie gaisrą Kėdainių rajono Janušavos kaimo Pušų gatvėje buvo gautas po 23 val. Informuota, kad dega medinis negyvenamas namas, o šalia – kiti statiniai. 

Į įvykio vietą išskubėjo Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis ir antrasis skyriai, Pramonės ir Dotnuvos ugniagesių komandos, greitosios medicinos pagalbos medikai.

Atvykus taryboms dalis nedidelės gatvelės skendėjo dūmuose, degė medinis negyvenamas namas.

Ugniagesiai gaisrą numalšino, tačiau buvo konstatuota, kad gaisro metu išdegė namo vidus. Įtarta, kad pastatas padegtas tyčia. Į įvykio vietą iškviesti policijos pareigūnai.

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas informuoja, kad įvykio vietoje buvo surinkta medžiaga pagal LR BK 187 str. 2 d.

Baudžiamajame kodekse numatoma, kad tas, kas sunaikino svetimą turtą visuotinai pavojingu būdu, jeigu dėl to galėjo nukentėti žmonės, baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki penkerių metų.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video