Janonio gatvės gyventojų kantrybė – ne geležinė

 Janonio gatvės gyventojų kantrybė – ne geležinė

J. Janonio gatvė šiuo metu atrodo taip. Gyventojai nerimauja, kad viskas bus taip ir palikta, tad žiemos sezonu iš gatvės išvažiuoti bus kone neįmanoma./Skaitytojo nuotr.

Eglė KUKTIENĖ

Pusę amžiaus kapitalinio remonto ir asfalto laukiantys J. Janonio gatvės gyventojai jau mato šviesą tunelio gale. Tiesa, tunelis galimai bus ilgas, dulkėtas ir duobėtas, o gatvės gyventojai po tiek metų tuščio laukimo kantrybe nepasižymi. Žinodami, kad jau šiemet skirta pinigų gatvės remonto darbams, jie nerimauja, kad darbai nejuda, o jau kurį laiką laikosi „iškasė ir paliko“ stadijoje.

Bijosi žiemos

„Rinkos aikštei“ jau ne kartą rašė ir skambino šios gatvės gyventojai, kurie gatvę jau buvo ėmę laikyti kone prakeikta.

Miesto centre esanti neasfaltuota gatvė ne tik buvo iki gyvo kaulo įgrisusi jos gyventojams, bet ir miesto svečiams kildavo ne vienas klausimas, kaip 21 amžiuje miesto vidury esantis duobėtas žvyrkelis laikomas normaliu dalyku.

Dabar į redakciją besikreipę gyventojai retoriškai klausė: „Koks žinomas žmogus turi pas mus gyventi, kad pagaliau ir mūsų gatvėje atsirastų asfaltas?

Už 50 tūkstančių eurų tik tokie darbai padaryti, išrausta ir palikta. O kas žiemą bus? Juk nei įvažiuosim, nei išvažiuosim. O jei dar sniego daugybė bus, kaip pernai? Ką tada darysime?“ – nerimavo kraštiečiai.

Skirta 50 tūkst. eurų

Kėdainių rajono savivaldybės taryba pritarė, kad reikia dar šiemet skirti 50 tūkst. eurų šios gatvės remontui.

Kaip sako valdininkai, darbai vyksta pagal numatytą grafiką ir nerimauti gyventojams nėra jokio reikalo.

„Darbai vyksta pagal suplanuotą rekonstravimo darbų grafiką.

Pagal 2021 metais skirtą finansavimą, rekonstravimo darbus J. Janonio gatvėje planuojame baigti iki šių metų spalio pabaigos.

Šių metų darbai: lietaus nuotekų tinklų įrengimas, sankasos drenažo įrengimas bei paruošiamieji darbai.

Vadovaujantis rangos darbų sutarties nuostatomis, rangovas privalo užtikrinti gyventojų patekimą į jiems priklausančius sklypus, todėl gyventojams nerimauti nereikėtų“, – informavo Kėdainių rajono savivaldybės Statybos ir turto skyriaus vyr. specialistas Audrius Zubavičius.

5 kartus daugiau

Primename, kad kapitaliniam gatvės remontui reikalinga penkis kartus didesnė suma – 250 tūkst. eurų.

Kitų metų darbų apimtys priklausys nuo skiriamo finansavimo iš 2022 metų Kelių priežiūros ir plėtros programos.

2 Komentarai

  • Ką čia norima padakyti, tai nedraskykit gatves, darykit atkarpomis. Draskyti galima ten kur patarėjas kartuvių statytojas Linevas gyvena.

  • Ale tvarko gatve o aplinkines gatves niokoja buzyne visa dotnuvos gatve paversta akligatvis kur patys tvarkomes uz savo lesas irgi furos isniokojo su savo apsisukinejimais,pievute isdraskyta ar tai normali įmone vykdo darbus.Kas sutvarkys visa tai ,ogi niekas kaip ismakojo,isdraske taip ir paliks.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video