Jagminų gyventojai skundžiasi: komunalininkai mus apleido

 Jagminų gyventojai skundžiasi: komunalininkai mus apleido

Jagminų kaimo gyventojai skundžiasi, kad jų atokų kaimą pamiršo komunalininkai – šiukšlių išvežimas vėluoja mažiausiai dvi savaites./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajono Pelėdnagių seniūnijos Jagminų kaimo gyventojai skundžiasi, kad jų atokų kaimą pamiršo komunalininkai – šiukšlių išvežimas vėluoja mažiausiai dvi savaites. Žmonės skambina visais varpais: kreipėsi ir į seniūniją, ir į savivaldybę, ir į atliekų vežėją.

Nelaiko nervai

Į „Rinkos aikštės“ redakciją kreipęsis Jagminų kaimo gyventojas Egidijus kalbėjo griežtai, vyras teigė, kad jam nebelaiko nervai bendrauti su įvairiomis instancijomis, o esą nori jis tik vieno – tvarkos savo mažame keturių sodybų kaime.

„Mūsų kaime stovi vienas didelis konteineris. Ten meta šiukšles visas kaimas. Tai yra komunalinių atliekų konteineris.

Tačiau konteineris persipildė, šiukšlių niekas nevežė. Jų išvežimas vėlavo dvi savaites.

Kai paskambinau vežėjams, šie pasakė, kad slidus kelias ir mašina negali privažiuoti iki kaimo, tačiau mūsų kelias tikrai nėra slidus, nesupratau jų tokio atsakymo.

Jie liepė mums šiukšles krauti šalia konteinerio, bet tai palaukit, reiškia paslauga yra neteikiama, o mokesčiai tai imami“, – konstatavo vietos gyventojas.

Egidijus dėstė, kad situacija tikrai nepavydėtina, o dar labiau jį nustebino pasiūlymas atstumti šiukšlių konteinerį prie vadinamojo Šėtos kelio, esą tada šiukšlės bus surinktos.

Aut. past.

Atstumti konteinerį

Egidijus dėstė, kad situacija tikrai nepavydėtina, o dar labiau jį nustebino pasiūlymas atstumti šiukšlių konteinerį prie vadinamojo Šėtos kelio, esą tada šiukšlės bus surinktos.

„Tai ar jūs žinot, kiek tas konteineris sveria? Čia reikia gero traktoriaus. Tikrai užpykau išgirdęs tokį pasiūlymą. Net žodžių pritrūkau. Juk tempti reikėtų pusę kilometro.

Tai gal tada tegul kažkas kelią išasfaltuoja, gal tada privažiuos šiukšliavežis iki mūsų kaimo. Dabar jaučiamės kaip laukiniai, atskirtieji“, – pykčio neslėpė žurnalistus išsikvietęs vyras.

Artimiausiu metu

„Rinkos aikštė“, norėdama padėti savo skaitytojui, kreipėsi į Kėdainių rajono savivaldybės Bendrąjį skyrių.

Laiškas savivaldybei buvo išsiųstas dar praėjusių metų gruodžio 23 dieną. Tačiau iki šiol jokio paaiškinimo redakcija nesulaukė.

Tiesa, viena skyriaus darbuotoja socialinio tinklo grupėje „Beinaičiai. Skelbimai. Naujienos“ to krašto gyventojams išplatino pranešimą, kad dėl slidžios kelio dangos nebuvo galimybės surinkti mišrių komunalinių atliekų.

Specialistė paprašė gyventojų palikti konteinerius išstumtus, esą bendrovė „Ekonovus“ juos ištuštins artimiausiu metu.

2 Komentarai

  • Reikia nubausti visus, kas deda šiukšles prie perpildytų konteinerių! Ir bus „tvarka“.Taip aiškino ekonovus atstovė per LRT televiziją.Tomulis žadėjo bausti vežikus, kai tie nevykdo įsipareigojimų.Įdomu, kiek kartų nubaudė monopolistą?

    • Kodel ne išveža

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video