J. Paukštelio progimnazijoje dirbo Cheminių incidentų likvidavimo komanda, dalis mokinių evakuota (VIDEO)

Trečiadienį 12 val. 20 min. buvo gautas pranešimas apie Kėdainių mieste esančioje J. Paukštelio progimnazijoje įvykusį incidentą. Pranešta, kad vienoje klasėje jaučiamas aitrus kvapas, galimai mokinys išpylė kenksmingų medžiagų, nuo kurių keletui mokinių pasidarė bloga, viena mergaitė atsidūrė ligoninėje.

Į įvykio vietą išskubėjo Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba.

Atvykę ugniagesiai atliko žvalgybą. Paaiškėjo, kad įvykis įvykęs dar pirmadienį, tačiau specialiosios tarnybos informuotos tik trečiadienio popietę.

Beje, jas informavo Nacionalinis sveikatos centras. Iš kur centras gavo pranešimą – nepranešama. Centro specialistai pagal visus reikalavimus apie incidentą pranešė telefonu 112.

Ugniagesiai elgėsi kaip priklauso tokiose situacijose – evakavo dalį mokinių, apie incidentą pranešta Cheminių incidentų likvidavimo komandai Kaune.

Tiesa, klasėje, kurioje pirmadienį įvyko incidentas, šiandien jokio kvapo jau nesijautė.

Atskubėję Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos 5-osios komandos pareigūnai specialiais matuokliais atliko oro ir radiacijos tyrimus.

Apie tyrimų rezultatus bus pranešta rytoj.             

Mokinių tėvai pasakojo, kad pirmadienį vienas mokinys klasėje paskleidė neaiškios kilmės medžiagų, nuo kurių vieni pradėjo dusti, kiti kosėti ar net vemti.

Tąkart vaikai buvo išvesti į lauką, tačiau apie incidentą pranešimo negavo nei specialiosios tarnybos, nei atsakingi sveikatos specialistai.

Viena mergaitė atvežta į ligoninę, ją čia skubiai atvežė patys tėvai. Mergaitė paguldyta stebėjimui.

Plačiau apie incidentą skaitykite – „Rinkos aikštės“ laikraštyje.

8 Komentarai

 • Pagaliau pajudinkit tą socialdemokratų darbo irštvą. Vien savi, vien partiniai. Ir viskas užglaistoma. Jei ne mergaitės mama, kuri parašė pareiškimą, viskas būtų nutylėta.

 • Nu gal jau baikit, nežinot padėties nerašinėkit nesąmonių. Jau seniausiai Tereza nebėra socdemų vadė, jau senai nėra ten tos irštvos. Bet, kad tik merui įkąst.

  • Jus tik nepasakokite pasakų visa mokykla tik socdemu irštva Goštautas ūkvedys, kūno kultūros mokytojas, direktorė ir dar eilė mokytojų, tad čia nepasakok pasakos.

 • Už teisybę nėr ko pykt. Visi visi kalba, kad jei nori toj mokykloj mokytoja dirbt – buk raudona. Net rajono švietimui vadovaut priimta socdiemė. Net savo kolegom draudžia laikyt ne socdemų postus. Buvo darbo partija, o dabar raudonųjų era. Iškesim.Pasibaiks.

 • Valentinas jau yra suderinęs savo žmogų į vadovo poziciją. Laiko klausimas kada išės šitą buvusią. Beje, labai nustebsite. Labai žinomas žmogus, pedagogė, partietė

  • Krasauskienė tai akivaizdu.

   • Visur savi, raudoni 🙁 nu ir nusigyvens Kėdainiai, nu ir valdžią išrinkot…

   • Ana partijine lavone, po partijas lakstanti buciuokle ruduju

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video