J. Monkutės-Marks muziejus-galerija kviečia į pasimatymą su savimi

 J. Monkutės-Marks muziejus-galerija kviečia į pasimatymą su savimi

„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Penktadienį, rugsėjo 15 d. 17.00 val. Janinos Monkutės-Marks muziejus-galerija kviečia į pasimatymą su savimi renginyje „Lėtasis menas“ kartu su Sonata Satya, sertifikuota jogos ir sąmoningo kvėpavimo trenere.

Renginio metu kėdainiečiai taip pat atsisveikins su trimis čia eksponuotomis parodomis: Jūratės Kazakevičiūtės autorine paroda „Šnibždanti miško paklotė“ (renginyje dalyvaus ir pati šios parodos autorė), Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato, dailininko, grafiko, knygų iliustratoriaus Arvydo Každailio 2023 metų piešinių paroda „Kėdainiai“ bei šiuolaikinio meno paroda „Šventa“.

Muziejus galerija akcentuoja, kad Janinos Monkutės-Marks 100-asis gimtadienis bus švenčiamas įsimintinai ir ta proga visiems kėdainiškiams bei miesto svečiams ruošiamos dvi nuostabios tarptautinės pluošto meno parodos „Įkvėpimas“ ir „Kūrybiškumas“.

Tarptautinė penkių asmenų komisija šiai parodai atrinko 70 autorių iš 18 šalių Azijoje, Amerikoje, Europoje.

Rugsėjo 21 d., jau kitą ketvirtadienį, 17.00 val. muziejuje-galerijoje – pirmosios tarptautinės pluošto meno parodos „Įkvėpimas“ atidarymas. Joje bus pristatoma 40 žymių autorių kūrybą iš 14 šalių.

Paroda skiriama Janinos Monkutės-Marks 100-osioms gimimo metinėms ir bus atvira lankymui iki lapkričio 11 dienos.

2 Komentarai

  • ,,Sertifikuota jogos ir sąmoningo kvėpavimo trenerė“…Sykį pajuokavau daktarei,kad kvėpuot užmirštu.Kaip į durnių pažiūrėjo.O čia pasirodo,kad sertifikatą reikėtų turėt sąmoningam kvėpavimui.Tiesiog nežinau kaip mes čia išgyvenom iki savo metų nežinodami tų tvarumų,edukacijų,virtualumų ar šešių kepurių mąstymo būdų jau nebekalbant apie tyliai pogrindyje bruzdėjusias 72 lytis…

    • Laikai keičiasi, atsiranda naujos veiklos rūšys. Tiesa, iš dalies Jums pritariu: ne visi tie „sertifikuoti treneriai“ yra profesionalai.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video