J. Monkutės-Marks muziejuje-galerijoje – unikalios parodos atidarymas

 J. Monkutės-Marks muziejuje-galerijoje – unikalios parodos atidarymas

„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

J. Monkutės-Marks muziejus-galerija toliau įspūdingai švenčia Janinos Monkutės-Marks 100-ąjį gimtadienį ir kviečia kraštiečius bei miesto svečius į antrosios tarptautinės pluošto meno parodos atidarymą.

Tarptautinė penkių asmenų komisija atrinko 70 autorių iš 18 šalių Azijoje, Amerikoje, Europoje ir nusprendė surengti net dvi tarptautines pluošto meno parodas, skiriamas Janinos Monkutės-Marks 100-osioms gimimo metinėms. Tai pati geriausia dovana visiems Kėdainiams!

Pirmoji tarptautinė pluošto meno paroda „Įkvėpimas“ buvo pristatyta pernai rugsėjį, na, o antrosios atidarymas vyks jau šį penktadienį, sausio 12 d., 17.00 val. Paroda „Kūrybiškumas“ lankytojams bus atvira iki kovo 3-iosios.

Šiai parodai atrinkti 39 autoriai iš 14 šalių ir tai bus nuostabi proga pamatyti nepakartojamus profesionaliai atliktus kūrinius bei susipažinti su išskirtiniais menininkais.

Abiejų parodų kuratorės: Asta Fedaravičiūtė-Jasiūnė Lietuva, Erny Piret-Heuertz Prancūzija, Kakuko Ishii Japonija.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video