J. Basanavičiaus gatvėje sutvarkytas sukritęs šulinys, Skongalio g. – trinkelės ir asfaltas

 J. Basanavičiaus gatvėje sutvarkytas sukritęs šulinys, Skongalio g. – trinkelės ir asfaltas

Atsakingi specialistai sutvarkė ilgai akis badžiusią bėdą – pagrindinėje miesto J. Basanavičiaus gatvėje sukritusį šulinį./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Atsakingi specialistai sutvarkė ilgai akis badžiusią bėdą – pagrindinėje miesto J. Basanavičiaus gatvėje sukritusį šulinį. Taip pat jau sutvarkyta ir Skongalio gatvės gale atsivėrusi įgriuva, išlietas naujas asfaltas, iš naujo sudėtos sukritusios trinkelės.

Teko pasiginčyti

Šulinys ir aplink jį esanti kelio danga praėjusį mėnesį sukrito prie „Giraitės“ turgaus esančioje autobusų stotelėje, tad daugiausia nesklandumų šis šulinys ir kėlė viešajam transportui.

Autobusų vairuotojai kaskart turėjo žiūrėti, kad transporto priemonės ratas neįvažiuotų į duobę.

Beje, nors apie šį šulinį visos tarnybos buvo informuotos, situacija visiems žinoma, šalia šulinio buvo pastatytas įspėjamasis ženklas, tačiau jo remontas ilgai niekaip neprasidėjo dėl neaiškumo, kas jį turi atlikti.

Tąkart visus šunis gyventojai ėmė karti ant „Kėdainių vandenų“. „Rinkos aikštei“ susisiekus su minėta įmonė paaiškėjo, kad taisyti šulinio jiems net nepriklauso.

Kraštiečiai jau gali ramiai nuvykti ir į Skongalio gatvėje esančią poilsiavietę – čia taip pat jau sutvarkyta kovo viduryje atsivėrusi įgriūva./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Išsiaiškino situaciją

Apie šią situaciją „Rinkos aikštė“ pasidomėjo ir Kėdainių miesto seniūnijoje. Darbo organizavimo

inžinierius Vytautas Petraitis pažymėjo, kad problema yra sprendžiama. Ir iš tiesų, ji greitai buvo išspręsta.

„Ženklus, įspėjančius apie kliūtį, pastatėme mes. Problema buvo žinoma ir ji tikrai buvo sprendžiama.

Iš pradžių buvo informuoti „Kėdainių vandenys“, tačiau paaiškėjo, kad šulinys priklauso ryšininkams, tad susisiekėme su jais ir paraginome susitvarkyti. Jie operatyviai darbą atliko ir šulinys jau sutvarkytas, kelias užasfaltuotas“, – sakė V. Petraitis.

Sutvarkytas ilgai galvos skausmą kėlęs J. Basanavičiaus gatvėje sukritęs šulinys, taip pat sutvarkyta Skongalio gatvėje atsivėrusi įgriuva, čia sudėtos trinkelės ir paklotas asfaltas.

Aut. past.

Sutvarkė smegduobę

Kraštiečiai jau gali ramiai nuvykti ir į Skongalio gatvėje esančią poilsiavietę – čia irgi jau sutvarkyta kovo viduryje atsivėrusi įgriūva.

Įgriuva Skongalio gatvės gale, šalia poilsiavietės automobilių stovėjimo aikštelės buvo pavojinga, kėlė realų pavojų tiek automobiliams, tiek pėstiesiems, tad po specialistų pasitarimo buvo nutarta uždrausti automobilių judėjimą į šią aikštelę.

Šiuo metu eismas minėta gatve jau atnaujintas, išlietas naujas asfaltas, iš naujo sudėtos sukritusios trinkelės.

1 Komentaras

  • Šauniai dirba seniūnijos darbuotojai, pagarba jiems. Miestas prižiūrimas, tvarkomas.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video