Įvertino gabiausius, stropiausius, aktyviausius ir stipriausius (FOTOGALERIJA)

 Įvertino gabiausius, stropiausius, aktyviausius ir stipriausius (FOTOGALERIJA)

Šviesiojoje gimnazijoje vyko tradicinė Garbės diena./Džestinos Borodinaitės nuotr.

Džestina BORODINAITĖ

Kėdainių šviesiojoje gimnazijoje vyko tradicinė Garbės diena: buvo apdovanoti patys gabiausi, stropiausi, aktyviausi ir stipriausi 9–12 klasių mokiniai – Kėdainių rajono bei respublikos įvairių konkursų prizininkai.

Į šventę gausiai susirinko ir vieni kitų pasiekimais džiaugėsi visa ugdymo įstaigos bendruomenė: mokiniai, jų tėveliai, mokytojai.

Renginyje dalyvavo bei apdovanojimus už aukštus mokymosi rezultatus, pavyzdingą elgesį, aktyvią veiklą gimnazijoje ir rajone, laimėjimus olimpiadose ir konkursuose įteikė ir Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis.

Ši jau tradicija tapusi šventė buvo naudinga visiems, nes apdovanojimai motyvuoja geriau mokytis, stropiau lankyti mokyklą, aktyviau dalyvauti ir savo pasiekimais garsinti gimnazijos vardą rajone, Lietuvoje ir net Europoje.

Šventės akimirkos fotogalerijoje.

Plačiau apie Šviesiojoje gimnazijoje vykusią Garbės dieną skaitykite antradienio laikraštyje  „Rinkos aikštėje“.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video