Įtartinas automobilis sukėlė gyventojams nerimo – iškvietė policiją

 Įtartinas automobilis sukėlė gyventojams nerimo – iškvietė policiją

Vyras aiškino, kad kaimynų mašinas puikiai pažįsta, o įtartiną „Citroen“ mato pirmą kartą. Pranešėjas informavo, kad atidarytos automobilio keleivio pusės durelės, mašina atrodo netvarkinga – bamperis buvo atsikabinęs, posparnis nukritęs ant rato./Įvykio liudininkų nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Viename Kėdainių miesto daugiabučių namų kieme prieš keletą dienų vietos gyventojai pastebėjo nematytą įtartiną automobilį – mašina buvo apdaužyta, atviromis durelėmis. Žmonėms tai sukėlė įtarimų, jog galbūt mašina vogta ar įvykusi dar kažkokia nelaimė. Apie įtartiną automobilį jie informavo policiją.

Pranešimas popietę

Šeštadienio popietę Bendrasis pagalbos centras sulaukė kėdainiečio Karolio skambučio, kuris pranešė apie Rasos gatvės 12-uoju numeriu pažymėto daugiabučio namo kieme stovintį įtartiną automobilį.

Vyras aiškino, kad kaimynų mašinas puikiai žino, o įtartiną „Citroen“ mato pirmą kartą.

Pranešėjas informavo, kad atidarytos automobilio keleivio pusės durelės, mašina atrodo netvarkinga – bamperis atsikabinęs, posparnis nukritęs ant rato.

Policijos pareigūnai dėkoja neabejingiems kėdainiečiams, kurie apie pastebėtą įtarimų keliantį automobilį pranešė policijai.  

Aut. past.

Pamanė blogiausia

Vietos gyventojai pamanė blogiausia – kad mašina bus pavogta, ja pasinaudota ir numesta kieme. Žmonės svarstė įvairiausias versijas.

Policijos pareigūnai pagal automobilio valstybinius numerius rado mašinos savininką – tai garbaus amžiaus senolis.

Pamiršo uždaryti

Pareigūnams susisiekus su automobilio šeimininku, šis patikino, kad viskas gerai. Jis pasakojo, kad atvyko į svečius ir turbūt pamiršo uždaryti mašinos dureles.

Vyras paaiškino, kad jam jokia pagalba tikrai nėra reikalinga ir viskas yra gerai.

Policijos pareigūnai dėkoja neabejingiems kėdainiečiams, kurie apie pastebėtą įtarimų keliantį automobilį pranešė policijai.    

2 Komentarai

  • Nu ir nakui toki kaimyną, karoli. žiūrėk į savo daržą, pats išgėręs parvairuoji

  • apsisikes ozys,savo lauza ziurekis o ne i kaimynu dalbajobe

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video