Įsigalioja draudimas lydekų žvejybai, leidžiama žvejoti vėgėles

 Įsigalioja draudimas lydekų žvejybai, leidžiama žvejoti vėgėles

Aplinkos ministerijos nuotr.

rinkosaikste.lt, BNS inf.

Trečiadienį, vasario 1-ąją, įsigalioja draudimas žvejoti lydekas, jis tęsis iki balandžio 30-osios. Tuo metu baigiasi vėgėlių žvejybos draudimas, pranešė Aplinkos ministerija.

Taip pat baigiasi nuo gruodžio 15-osios galiojęs draudimas tamsiuoju paros metu žvejoti visas žuvis Nemuno upėje nuo Gėgės upės žiočių iki Jurbarko tilto ir Nevėžio upėje nuo žiočių iki Babtų tilto. 

Žvejojantiesiems lašišų ir šlakių migracijai svarbiose upėse primenama, kad šiuo metu žvejyba jose leidžiama turint žvejo mėgėjo bilietą. Tačiau norint paimti sugautą lašišą arba šlakį privaloma įsigyti žvejo mėgėjo kortelę šių žuvų žvejybai. 

Nuo sausio 1-osios iki balandžio 30-osios per vieną žvejybą leidžiama sugauti vieną lašišą arba vieną šlakį, ne mažesnius kaip 65 centimetrų.

Ataskaitas apie sugautas lašišas ir šlakius privaloma teikti tik tiems žvejams, kurie nepaleidžia sugautos lašišos arba šlakio atgal į vandens telkinį.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video