Išdaužus langą apvogtas visureigis

 Išdaužus langą apvogtas visureigis

Pirmasis vagystę pastebėjo ne savininkas, o vietos gyventojai, kurie atkreipė dėmesį į tai, kad išdaužtas visureigio stiklas, sukuisti viduje esantys daiktai./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį apvogtas viename iš Kėdainių miesto daugiabučių kiemų stovėjęs visureigis. Vagis į mašiną įsisuko išdaužęs langą. Iš automobilio jis pavogė vertingiausius daiktus. Savininko patirti nuostoliai siekia apie pusę tūkstančio eurų.

Pastebėjo prašvitus

Tai, kad apvogtas Rasos gatvėje stovėjęs visureigis „Nissan X-Trail“, buvo pastebėta sekmadienio rytą.

Tiesa, pirmasis vagystę pastebėjo ne savininkas, o vietos gyventojai, kurie atkreipė dėmesį į tai, jog išdaužtas visureigio stiklas, sukuisti viduje esantys daiktai.

Netrukus prie visureigio atėjo ir savininkas, kuris apie įvykį nedelsdamas informavo policijos pareigūnus.

Dirbo policija

Perpiet įvykio vietoje jau darbavosi policijos pareigūnai. Tądien Kėdainių rajono policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės. 

Automobilio savininkas teigė, kad pavogti vertingiausi daiktai – galinga muzikos aparatūra bei meškerės.

Savininkas patirtą žalą įvertino apie 500 eurų.

Perpiet įvykio vietoje jau darbavosi policijos pareigūnai. Tądien Kėdainių rajono policijos komisariate buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės. /Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Galite padėti

Nors nusikaltėlio ieško policija, tačiau padėti jį išaiškinti galite ir jūs.

Jei ką nors įtartino žinote ar matėte naktį iš šeštadienio į sekmadienį Rasos gatvės 4-uoju numeriu pažymėto namo kieme – praneškite Gintarui Baužai.

Taip pat jei ką nors žinote ar matėte, galite pranešti bendruoju pagalbos telefonu arba ateiti į Kėdainių rajono policijos komisariatą.

Visai neseniai

Beje, visai neseniai mieste buvo apšvarintas ir dar vienas automobilis.

Praėjusio trečiadienio rytą pastebėta, kad apvogtas viename iš miesto kiemų stovėjęs automobilis „Toyota“.

Spėjama, kad vagis darbavosi tamsiu paros metu. Tai, kad įvykdyta vagystė, pastebėta apie 07.30 val.

Pilietis kreipėsi į policiją ir pranešė, jog Kėdainiuose, Chemikų gatvėje, nuo automobilio „Toyota“ pavogtas katalizatorius.

Padaryta turtinė žala siekia apie 800 eurų. Dėl vagystės Kėdainių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas. 

Nors nusikaltėlio ieško policija, tačiau padėti jį išaiškinti galite ir jūs. Jei ką nors įtartino žinote ar matėte naktį iš šeštadienio į sekmadienį Rasos gatvės 4-uoju numeriu pažymėto namo kieme – praneškite.

Aut. past.

Visais būdais

Kauno apskrities policija informavo, kad dažniausiai vagiama automobilių bagažinės užuolaidos, multimedijos, automobilių priekiniai žibintai.

Pareigūnai ragina gyventojus saugoti savo turtą visais įmanomais būdais.

„Kauno apskrities policijos pareigūnai vairuotojams ar automobilių savininkams primena niekuomet automobilyje net trumpam nepalikti užvedimo raktelių, gerai matomose vietose nepalikti vertingų daiktų. Reikia visuomet įsitikinti, jog automobilis tinkamai užrakintas. Taip pat esant galimybei laikyti automobilį saugomose aikštelėje, garaže ar bent netoliese namų gerai apšviestoje vietoje.

Kauno apskrities policijos pareigūnai ragina pastebėjus galimai padarytą nusikalstamą veiką, visuomet apie tai nedelsiant informuoti policijos pareigūnus skubios pagalbos telefonu 112“, – pataria policijos Komunikacijos atstovai.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video