Iš lovos iškritusiai močiutei pagalbos ranką ištiesė ugniagesiai

 Iš lovos iškritusiai močiutei pagalbos ranką ištiesė ugniagesiai

Šiąnakt į vieną mieste esantį daugiabutį skubėjo ugniagesiai gelbėtojai, mat pagalbos prireikė garbaus amžiaus ligotai močiutei.

www.rinkosaikste.lt

Šiąnakt į vieną mieste esantį daugiabutį namą skubėjo ugniagesiai gelbėtojai, mat pagalbos prireikė garbaus amžiaus ligotai močiutei.

Bendrasis pagalbos centras 00 val. 48 min. sulaukė skambučio, kad Kėdainių mieste, Respublikos gatvėje gyvenančiai močiutei reikia pagalbos.

„Buvo paaiškinta, kad močiutė iškrito lovos, pranešėja namuose viena, kaimynų nėra, prašo pagalbos įkelti“, – informavo Džiuginta Vaitkevičienė, Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyriausioji specialistė.

Į įvykio vietą išskubėjo Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba. Po 9 minučių nuo pagalbos skambučio vyresnio amžiaus moteris buvo įkelta į lovą.

Moteris dėkoja pagalbos ranką ištiesusiems ugniagesiams bei pagalbą aktyvavusiam Bendrojo pagalbos centro operatoriui.

Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba keletą kartų per savaitę skuba padėti ligoniams, sunkiasvoriams asmenims. Jų pagalbos dažnai prašo medikai, mat vairuotojas-paramedikas ir skubiosios pagalbos specialistė ne visada fiziškai gali pakelti ligonį. Tokiais atvejais pagalbos ranką visuomet ištiesia miesto ar kaimo ugniagesiai.

6 Komentarai

  • tokie žmonės turi gyventi senelių namuose, kur yra priežiūra, bet jie bijo savo turtą apleisti, nori tipo būti savarankiški

    • Tai va kad vaikai nepaprotina, ir kaimynams daro problemas. Savarankiškumas pasibaigs kai iki tualeto nebe nueis.

  • Retai kada senoliai vaikų klauso, deja. Jie turi savo griežtą nuomonę.

  • O jus galvojat ,kad taip lengva papulti i seneliu namus.Man nereikiav dar seneliu namu reik vienintelio dalyko mazos ismokos turint vidutini neigaluma esan pensininkui virs 73 metu ,tai ponia Blinstrubaite pasake ,kad dar turiu pereiti visus gydytojus ir dar vaziuoti grupei nustatyti ,tai jus pagalvokit invalidas budamas vos po namus vaikstai su rementais ,kur gali privazineti ,tai zmogau susitaikai samdai zmogu is savo varganos pensijukes .Stai brangieji nereikalingi tie seniai Stumdomi is visu pusiu.

    • Jei negalite paeiti, sakykit, gydytojai atvyksta į namus. Nereikia būti auka

  • Vot many tai vysi nory y Durdomą uždaryty, no aš vot noryju y gymtajją Urdomą

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video