Iš Darbo partijos pasitraukęs V. Fiodorovas prabilo apie ateitį: daviau pažadą

 Iš Darbo partijos pasitraukęs V. Fiodorovas prabilo apie ateitį: daviau pažadą

Viktoras Fiodorovas./„Rinkos aikštės“ archyvo nuotr.

Iš Darbo partijos ir Seimo frakcijos seniūno pareigų pasitraukęs Viktoras Fiodorovas tikina, jog partijos pirmininkui pažadėjo nesijungti prie kitų politinių jėgų. Visgi buvęs „darbietis“ užsimena apie galimybę steigti politinio komiteto principu veikiančią organizaciją.

„Apie kitą politinę partiją negalvoju, nepaisant, kad pasiūlymų tikrai yra. Aš esu davęs pažadą partijos pirmininkui, kitiems kolegoms, kad prie kitų politinių jėgų tikrai nesijungsiu“, – žurnalistams Seime antradienį teigė V. Fiodorovas.

Visgi kalbėdamas apie ateities planus, politikas atskleidžia rudenį vyksiančiuose Seimo rinkimuose ketinantis dalyvauti su 2023 m. Kėdainių rajono savivaldybės mero rinkimuose jį palaikiusia komanda.

„Esu pasirengęs dalyvauti ir daugiausia dėmesio rodyti Kėdainiams, iš kur ir esu kilęs. Vakar buvome susitikę su komanda, su kuria dalyvavome 2023 m. merų rinkimuose, kur parodėme rezultatą, kur niekas nesitikėjo, kad tokį galime pasiekti. Panašu, kad su ta komanda sieksime toliau tinkamai ir gerai atstovauti Kėdainiams“, – akcentavo jis.

„Mes turėsime organizaciją, kur mes vienysimės, bendrausime, kalbėsime apie Kėdainių kraštą ir iš ten vienaip ar kitaip dalyvausime rinkimuose“, – į klausimą, ar steigs naują politinę jėgą atsakė V. Fiodorovas.

Frakcijos seniūną rinks ketvirtadienį

Nors sprendimas turėjo būti priimtas jau antradienį, kas pakeis iš frakcijos seniūno pareigų pasitraukusį V. Fiodorovą, „darbiečiai“ sutars tik ketvirtadienį.

„Ketvirtadienį, dar nenusprendėme“, – po antradienį vykusio frakcijos posėdžio Eltai teigė partijos pirmininkas Andrius Mazuronis.

Partijos pirmininkas patikino, kad nei V. Fiodorovas, nei kiti nariai neketina palikti frakcijos Seime.

Kaip skelbta anksčiau, sekmadienį „darbiečių“ frakcijos Seime seniūnas V. Fiodorovas pranešė, kad palieka Darbo partiją, tačiau iš politikos nesitraukia. Jis teigė, jog tokį sprendimą paskatino partijai reikalingi, tačiau nevykstantys pokyčiai.

Sprendimą trauktis iš Darbo partijos prieš kelis mėnesius taip pat priėmė Seimo nariai Vigilijus Jukna ir Ieva Kačinskaitė-Urbonienė.

ELTA primena, kad V. Fiodorovas šiuo metu ėjo Darbo partijos frakcijos Seime seniūno pareigas. 2020 m. politikas su Darbo partija buvo išrinktas į parlamentą daugiamandatėje apygardoje.  

20 Komentarai

 • Palaikau Viktoro sprendimus. Tokio mero reikia. Gana čia tų apkerpėjusių senių.

  • Tik primityvūs debiloidai gali tokį kaip Fiodorovas nieko nebaigusi kaušą siūlyti į merus, o dar baisiau į seimą! Baikit aukštinti asilus bemokslius tokius Fiodorovus, čia visiška nepagarba mokslo žmonėms ir blogas pavyzdys jaunimui.

   • Žiūrėk neprisišnekėk durneli 😉

    • Jau issigandau ir nebesnekesiu. Eik paskui fedia nevisproti čia negazdines, nes niekas čia nebijo debiliuku.

  • Gerai, kad neis i kitas partijas, tik politiniai lavonai laksto po partijas

   • Gal su naujokiene koki gudru judejima i kurs ir pyst vel valdzioj baba i fedia?

 • tai viskas cia seniai buvo aisku— keiciam skura, isduriam visus, bamdom sugrizt athal i baldzia po kitu zenklu

  • Po Geno ženklu!!!

 • o tai su indre skiriesi ar ne? ar del bendro reikalo? kaip ten yra?

 • Galite pasiusti ar kaip,bet nedirbau ir nedirbsiu.Kaip Muntianas organizuosiu naują šutvę ir vėl imsiu Kėdainius už ragų.Nuo altoriaus nukrito mano ikona Agurkichas,bet aš taip pigiai nepasiduosiu.Visai nesvarbite,kad ,,gde my tol’ko niebyvali,nam tankov niedavali“,bet savo credo,,kak prožit’ i nierabotat’ “, krov’ iz nosu , išlaikysiu.

 • Labai dėsninga, kad žiurkės bėga iš skęstančio ruskij korabl idi nachui laivo. Rusynas byra, o kartu su šituo Mosprojektu ir Darbo partija, Taikos su Tratu asociacija. Kėdainiai tikrai nepasiges tokių atskilusių nuo Darbo partijos komitetų kaip Ragai ir Kanopos. Propagandinė Rinkos aikštė irgi kartu užsidarys.

  • Paskutiniai metai RA kiek zinau iki rinkimu laikys tik seimo

  • Kaip ir pedofilai palieka prasmirdusius konservus, kurie garbino ir islaptino kgbistus, polikarpovskas dalias su bebru komunistais= kacapai!

   • Išsitrauk putino bybį kai komentuoji RA. Ar taip nori Viktorui pasirodyti koks profesionalus pedofilas esi?

    • Raudonskuri, pirmas ciulpsi kacapams, kaip ir kgbistai su komunistais, isverstaskuri nelaimingas

 • Gal atras laiko aukštojo mokslo siekti? Ar ir toliau bus samaučkas?

 • Darba parcija tave užaugino, išmokę, padėjo, o sunkia akimirka tų ja išdavei

 • Siūlau nutraukti komentavimą po straipsniais . Debilai tegul gydosi kitur. Leisti tik su tikrom pavardėm. Mums gėda už tą krūvą bepročių, kurie ateina čia apš.kt kitus. Tegul tomuko prasipyles broliukas kitur komentuoja.

 • kad rusų pas mus nemyli.Kelinta diena kaip platinama žinia apie šį nelabai vykusį deputatą,kuris kiek kartų mums yra žadėjęs?

 • Iš parcijos, atsieit, išeina, išdavikas, bet frakcijoje lieka.Kaip čia suprasti?

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video