Iš balkono pasklidus dūmams ant kojų sukeltos visos specialiosios tarnybos

 Iš balkono pasklidus dūmams ant kojų sukeltos visos specialiosios tarnybos

Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Vakar vėlai vakare kėdainiečiai mieste girdėjo aidinčias specialiųjų tarnybų automobilių sirenas – gausios ugniagesių gelbėtojų, medikų ir policijos pareigūnų pajėgos skubėjo į vieną daugiabutį namą.

22 val. 38 min. Bendrajame pagalbos centre gautas kaimynų pranešimas, kad iš J. Basanavičiaus gatvės 142-ojo daugiabučio namo balkono veržiasi dūmai, kas dega – neaišku.

Į įvykio vietą pasiųsti ne tik Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis ir antrasis skyriai, Pramonės ugniagesių komanda, bet ir pasiruošta blogiausiam – galimai gyventojų evakuacijai pasiųstas specialus autokeltuvas iš Jonavos.

Į įvykio vietą atskubėję gelbėtojai atliko žvalgybą. 3-iajame daugiabučio namo aukšto balkone gaisro požymių nesimatė, laiptinėje jautėsi prisvilusio maisto kvapas. Prisibeldus buto duris atidarė gyventoja, ji pati nukėlė nuo viryklės prisvilusį puodą iki ugniagesių atvykimo.

Pasirodo, garbaus amžiaus močiutė gyvena viena, gamindama maistą užsnūdo ir šis prisvilo. 

Laimei, budrūs kaimynai pastebėjo, kad kažkas negerai ir iškvietė tarnybas.

Gelbėtojai išvėdino patalpas. Jie perspėjo močiutę, kad ši namuose būtinai įsirengtų dūmų detektorių.

Ugniagesiai primena, kad nuo prisvilusio maisto žmogus gali netgi uždusti, gali kilti ir didelis gaisras.

8 Komentarai

 • Jei buvo gautas pranešimas, kad iš J. Basanavičiaus 142 namo balkono veržėsi dumai ~ 22 val. 38 min. tai kodėl tada ugnegesiai gelbėtojai klaidžiojo prie J. Basanavičiaus 148 namo įsijungę spec. švyturėlius , bėgiojo aplink namą su prožektoriais . Tai negi Kėdainiai toks „didelis“ miestas , kad jame taip pat galima pasiklysti. Kodėl keliama panika visai be reikalo prie ne to namo?

  • Todėl kad taip atliekama žvalgyba. Nesupranti ir nekomentuok, debile

   • kokia žvalgyba?

  • Pasijuokiau…puikiai paraśet

 • Ziuri is kur dumai ruksta, asilo berete

  • Iš kur pas tamstą toks turtingas žodynas. Ir kodėl žmones, kurių nepažįsti drįsti vadinti debilu, asilo berete ir pan., man atrodo ,kad čia sau taikai.

 • Čiulpkit visi dyrkas.

 • Taigi Birute puoda paliko čia

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video