Įrengti laikini tilto atitvarai, kapitalinis remontas – kitais metais

 Įrengti laikini tilto atitvarai, kapitalinis remontas – kitais metais

Dabar pėsčiųjų eismas leidžiamas abiem tilto pusėmis. Beje, tai tik laikini atitvarai, mat jau kitais metais numatoma šio tilto kapitalinė rekonstrukcija./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

VĮ „Kelių priežiūra“ darbininkai neseniai baigė tilto per Dotnuvėlės upelį atitvarų J. Basanavičiaus gatvėje remonto darbus. Iš pradžių buvo sutvarkytas vienas nuvirtęs atitvaras, po to, nelaukiant griūties buvo imtasi taisyti ir kitos pusės tilto turėklus. Dabar pėsčiųjų eismas leidžiamas abiem tilto pusėmis. Beje, tai tik laikini atitvarai, mat jau kitais metais numatoma šio tilto kapitalinė rekonstrukcija.

Virto turėklai

Kėdainių mieste esantis tiltas pradėjo byrėti sausio pirmosiomis dienomis – tąkart virto vienos pusės tilto turėklai.

Apie tai, kad nuvirto dalis tilto turėklų, Kėdainių rajono savivaldybę ir miesto seniūniją informavo gyventojai.

Rajono savivaldybė dėl prastos tilto būklės dar kartą kreipėsi į Lietuvos automobilių kelių direkciją, kuriai ir priklauso minėta gatvė bei tiltas, ir ragino imtis veiksmų, siekiant užtikrinti gyventojų saugumą.

Numatoma, kad tilto kapitalinės rekonstrukcijos darbai galėtų prasidėti kitų metų pradžioje.

Aut. past.

Atitvarus sutvarkė

VĮ „Kelių priežiūra“ darbininkai neseniai baigė tilto per Dotnuvėlės upelį atitvarų, esančių J. Basanavičiaus gatvėje, remonto darbus.

Šiuo metu tiltu eiti saugu, mat įrengti nors ir lakini, tačiau tvirti metaliniai atitvarai.

Iki šiol pėsčiųjų eismas buvo leidžiamas tik viena, suremontuota puse, mat nelaukiant griūties buvo pradėtas kitos pusės tilto atitvarų remontas.

Kitoje tilto pusėje buvo pašalinti seni, vos besilakę atitvarai ir pastatyti nauji laikini.

Aktyviai dirbama

Rajono savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Kacevičius pažymėjo, kad Kėdainių tiltų būklė Lietuvos automobilių kelių direkcijai yra žinoma, savivaldybės vadovai ne kartą buvo susitikę, kalbėjosi ir net gyvai apžiūrėjo tiltų būklę.

Vasario mėnesį Kėdainiuose lankėsi susisiekimo ministras Marius Skuodis ir Lietuvos automobilių kelių direkcijos direktorius Remigijus Lipkevičius.

Kartu su Kėdainių rajono savivaldybės vadovais ir atsakingais specialistais delegacija apžiūrėjo Kėdainių mieste esančių tiltų būklę.

VĮ „Kelių priežiūra“  informavo, kad šiuo metu rengiamas J. Basanavičiaus gatvės ir likusių tiltų rekonstrukcijos projektas.

Projekto sprendiniai rajono administracijai bus pristatomi iškart, kai tik tai bus galima padaryti. Numatoma, kad tilto kapitalinės rekonstrukcijos darbai galėtų prasidėti kitų metų pradžioje.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video