Įmonių vadovus ir personalo specialistus kviečia į seminarą

 Įmonių vadovus ir personalo specialistus kviečia į seminarą

BNS Juliaus Kalinsko nuotr.

Kovo 14 dieną, ketvirtadienį, nuo 14 iki 15 val. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialas organizuoja ONLINE seminarą „Pagrindiniai lokalūs personalo dokumentai ir pasekmės, jei jų nėra ar dokumentai nekokybiški“ .

Informaciniame seminare-konsultacijoje apie personalo dokumentų organizavimą įmonėje, taip pat apie tai, kaip atsisakyti perteklinių funkcijų, supaprastinti personalo procesus ir administravimą, tačiau nepraleisti ypač svarbių lokalių dokumentų kviečiami dalyvauti ir rūmų nariai, ir ne nariai.

Programa:

– Personalo valdymo nematoma pusė – lokalūs dokumentai;

– Kiek jų ir kokie – kaip žinoti, ko reikia Jūsų įmonei;

– Lokalių darbo teisės normų svarba ir į ką atkreipti dėmesį jas ruošiant;

– Svarbiausi lokalūs dokumentai;

– Kokių darbo teisės normų pritrūksta darbo ginčo metu, kad darbdavys būtų saugesnis;

– Darbuotojų įtraukimas į dokumentų ruošimą.

Seminaro lektorė – Eglė Makselytė: VšĮ „Personalo praktikų paslaugos“ steigėja ir vadovė, lektorė, turinti daugiau kaip 26 metų praktinę patirtį personalo valdymo ir darbuotojų saugos ir sveikatos srityse, daugiau kaip 17 metų praktinę vadovų ir organizacijų bei darbuotojų konsultavimo patirtį, nuo 2017 m. VDI Kauno skyriaus darbo ginčų komisijos narė, Verslo moterų tinklo Kauno skyriaus narė.

Užsiregistravus Jums į registracijos metu nurodytą el. paštą bus atsiųsta prisijungimo nuoroda, kuri taps aktyvi kovo 14 d. nuo 13:50 val.

Dalyvavimas nemokamas, būtina registracija.

Papildoma informacija telefonu +370 673 20 205.

Vieta: ZOOM platforma

Registracija į renginį

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video