Ilgapirščiai nusitaikė į smulkias automobilių detales

 Ilgapirščiai nusitaikė į smulkias automobilių detales

Antradienio rytą savininkas pastebėjo, kad pavogti jo sidabrinės spalvos BMW veidrodėliai. Mašina per naktį stovėjo A. Kanapinsko gatvės daugiabučių namų kiemo aikštelėje./Nukentėjusiųjų nuotr.

Kėdainių mieste įsisuko ilgapirščiai, vagiantys smulkias automobilių detales. Žmonių patirti nuostoliai nėra dideli – nuo kelių iki keliasdešimties eurų, tad policijai apie vagystes jie net nepraneša, bet vieni kitus ragina saugotis vagių ir dalintis informacija.

Pavogė veidrodėlius

Kėdainiečiai pastebėjo, kad vagys dažniausiai lankosi A. Kanapinsko, Rasos, Respublikos gatvėse, o jų taikinys – BMW markės automobiliai.

Antradienio rytą vienas kėdainietis pastebėjo, kad pavogti jo sidabrinės spalvos BMW veidrodėliai. Mašina per naktį stovėjo A. Kanapinsko gatvės daugiabučių namų kiemo aikštelėje.

Nulupo ženklelį

Dar vienas BMW markės automobilis buvo apvogtas prieš tris dienas Respublikos gatvėje. Čia vagys nulupo BMW ženklelį, nusuko padangų ventilius.

Kėdainiečiai pastebėjo, kad vagys dažniausiai lankosi A. Kanapinsko, Rasos, Respublikos gatvėse, o jų taikinys – BMW markės automobiliai./Nukentėjusiųjų nuotr.

Ir šį kartą žmonės skundėsi tik socialiniuose tinkluose – nei į policiją, nei į draudimo bendrovę jie nesikreipė. Esą dėl tokios nedidelės žalos net jų turimas KASKO draudimas nuostolių nepadengia.

Pareigūnai pataria saugoti savo turtą

Kauno apskrities policijos pareigūnai vairuotojams ar automobilių savininkams primena automobiliuose nepalikti vertingų daiktų, pastebėjus vagystę – pranešti.

Kėdainių miesto gyventojai pastarosiomis dienomis ne kartą informavo apie mieste įvykdytas smulkias vagystes, kurių metu apvogti jų automobiliai.

Aut. past.

Brangesnių markių automobilius patartina drausti, laikyti saugojimo aikštelėse ar kitose saugomose teritorijose, įrengti vaizdo stebėjimo kameras.

Pastebima, kad vagys vengia daugiabučių kiemų, kuriuose įrengtos vaizdo stebėjimo kameros. Tokių kiemų mieste nuolat daugėja, mat gyventojai vis dažniau ryžtasi investuoti ir saugoti savo turtą.

Kauno apskrities policijos pareigūnai ragina pastebėjus galimai padarytą nusikalstamą veiką, visuomet apie tai nedelsiant informuoti policijos pareigūnus skubios pagalbos telefonu 112.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video