Ilgamečiams pareigūnams įteikti apdovanojimai už nepriekaištingą tarnybą

 Ilgamečiams pareigūnams įteikti apdovanojimai už nepriekaištingą tarnybą

Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnams A. Vainai ir A. Mickevičienei kaip ir dar kelioms dešimtims ilgamečių ir nepriekaištingai dirbančių pareigūnų Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Mindaugas Baršys įteikė padėkas, atminimo ženklus bei vardines dovanas/ Organizatorių nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Du Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai – viršininkas Alvydas Vaina ir bendruomenės pareigūnė Aušra Mickevičienė gavo apdovanojimus už ilgametę ir nepriekaištingą tarnybą. 

Atidavė pagarbą

Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnams A. Vainai ir A. Mickevičienei, kaip ir dar kelioms dešimtims ilgamečių ir nepriekaištingai dirbančių pareigūnų, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Mindaugas Baršys įteikė padėkas, atminimo ženklus bei vardines dovanas.

„Šiandien sveikiname tuos pareigūnus, kurie tarnauja ne vieną dešimtmetį. Tarnauja ilgai ir nepriekaištingai“, – Kaune surengtame iškilmingame apdovanojimų vakare kalbėjo M. Baršys. Komisaras linkėjo pagarbos, supratingumo bei pozityvumo, taip pat, niekada nepamiršti, jog pagrindinė pareigūno misija – padėti žmonėms, kuriems ta pagalba reikalinga. 

Iš viso už ilgametę ir nepriekaištingą tarnybą apdovanojimus gavo kelios dešimtys pareigūnų, tarp jų ir du Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai – viršininkas Alvydas Vaina ir bendruomenės pareigūnė Aušra Mickevičienė.

aut.past.

Pasveikino ir Kėdainių politikai

Renginyje dalyvavo ir Kėdainių pareigūnus pasveikino ir Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis bei rajono tarybos narė Indrė Fiodorova.

„Tikrai labai daug ir dažnai bendraujame su Kėdainių policija. Daug įvairių klausimų sprendžiame kartu susitikimuose. Kalbamės apie opiausias problemas mieste ir rajone bei ieškome tų  problemų sprendimo būdų.

Šiandien labai džiaugiuosi, kad mūsų pareigūnai gavo apdovanojimus. Jie tikrai to verti. Su jais dirbame ne vienerius metus, tai profesionalūs darbuotojai“,  – sakė V. Tamulis.

Organizatorių nuotr.

Ypatinga šventė

„Nepaprastai smagu  šventėje dalyvauti, kai apdovanojami ir pagerbiami kėdainiečiai, Kėdainių kraštui atsidavę asmenys. 

Po šventinės ceremonijos bendravome su Kėdainių rajono policijos komisariato viršininku A. Vaina bei Kauno policijos viršininku M. Baršiu apie tai, kaip policijos darbe vienus iššūkius nuolat keičia kiti, kaip policijos pareigūnai padėjo ir padeda kovoje su Covid-19 pandemija, o dabar stoja į pirmas linijas pasienyje dėl nelegalių pabėgėlių situacijos, o kur dar aibė kitų problemų.

Policijos sistemoje tikrai labai trūksta darbo jėgos, norint kokybiškų ir greitų rezultatų. O juk kalba eina apie kiekvieno iš mūsų saugumą. 

Manau, kad būtent čia Valstybė neturėtų ir tiesiog negali taupyti. Linkiu, Jums brangieji, daug kompetetingų, profesionalių kolegų, kad naujų iššūkių būtų kuo mažiau ir kuo mažiau darbo. 

Ačiū Jums už tai, kad Kėdainiuose esame saugesni, ramesni, kad esate labai svarbi mūsų bendruomenės dalis“, – sakė tarybos narė I. Fiodorova.

1 Komentaras

  • Kažkada ir Sinickis buvo „ant bangos“.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video