Į nepavydėtiną situaciją patekusiam vilkiko vairuotojui pagalbos ranką ištiesė gyventojai

 Į nepavydėtiną situaciją patekusiam vilkiko vairuotojui pagalbos ranką ištiesė gyventojai

Vilkikui DAF važiuojant keliu Jonava–Kėdainiai–Šeduva, Dotnuvos miestelyje netoli bažnyčios, kelio vingyje nuvirto krovinys – daugybė dėžučių su mėlynėmis./Įvykio liudininkų nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

„Dotnuvoje gyvena labai geri ir draugiški žmonės“, – konstatavo lietuvis vilkiko vairuotojas, kuriam pirmadienį buvo išties nesėkminga diena. Važiuojant kelio vingyje virto puspriekabėje buvęs krovinys, dėl to vilkikas sustojo kelkraštyje ir negalėjo tęsti kelionės. Vairuotojui į pagalbą kaipmat supuolė vietos gyventojai.

Bėda atsitiko netoli bažnyčios

Vilkikui DAF važiuojant keliu Jonava–Kėdainiai–Šeduva, Dotnuvos miestelyje netoli bažnyčios, kelio vingyje nuvirto krovinys – daugybė dėžučių su mėlynėmis. Vairuotojas, iškart supratęs, kad kažkas negerai, sustojo kelkraštyje.

Išlipęs iš kabinos jis pamatė, kad vilkiko puspriekabė yra deformuota. Visas krovinys buvo nuvirtęs ir sukritęs į vieną puspriekabės pusę.

Puspriekabę dengiantis tentas buvo išsitempęs, tačiau nesuplyšęs.

Baiminosi nelaimės

Įvykio liudininkų nuotr.

Vilkiko vairuotojas baiminosi dar didesnės nelaimės. Išvydę, kas nutiko, vilkiko vairuotojui į pagalbą suskubo vietos gyventojai.

Vienas ūkininkas atvažiavo net su krautuvu, kuriuo parėmė išlinkusią puspriekabę. Dėžes buvo bandoma atstatyti į vietą ir gyventojų suneštomis kartimis.

Visas krovinys buvo nuvirtęs ir sukritęs į vieną puspriekabės pusę. Puspriekabę dengiantis tentas buvo išsitempęs, tačiau nesuplyšęs.

Aut. past.

Teko perkrauti

Vilkiko vairuotojas suprato, kad neišsivers vien savo ir jam padedančių dotnuviškių jėgomis bei apie nelaimę informavo įmonę. Ši atsiuntė kitą vilkiką.

Mėlynių krovinys buvo perkrautas į kitą vilkiką ir saugiai pristatytas į numatytą vietą. Visa ši operacija truko visą dieną.

Vilkiko vairuotojas dėkojo geraširdžiams dotnuviškiams už ištiestą pagalbos ranką.

5 Komentarai

  • Kaip smagu skaityti kažką gero ir malonaus. 👍

  • Pagarba dotnuviškiams!🙏 Didžiuojuosi jais, kad nepasiglemžė sau, o visą dieną padėjo sukrauti krovinį!💪Gerumas dar gyvas tarp mūsų!

    • Žinai kokį krovinį veži? Dar neprisitvirtinęs! Ko lakstai žieduose ar posūkiuose ?!

      • Pabandyk tokį krovinį prisitvirtinti, kitaip šnekėsi, kita šneka dėl greičio posūkiuose ir žieduose.

  • Pagarba Dotnuviškiams. Gera skaityti apie gerus darbus.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video