Husqvarna dalys sodininkavimui: be kokių įrankių neapsieis Jūsų sodas?

 Husqvarna dalys sodininkavimui: be kokių įrankių neapsieis Jūsų sodas?

Pradedant sodą pirmą kartą (arba antrą ar trečią kartą), tinkami įrankiai turės didelį skirtumą. Aštrus įrankis palengvins sodininkystę ir sutaupys laiko. Neįsigykite į visus naujus sodo įrankius, kuriuos pamatysite. Sutelkite dėmesį į pagrindinius, kokybiškus, patvarius įrankius, kurie tarnaus visą gyvenimą.

Štai 6 mūsų geriausi sodo įrankiai ir Husqvarna dalys, be kurių neapsieisite, jeigu norite estetikos ir patogumo savo sode:

1. Kauptukas arba kastuvėlis

Tai yra mažas rankinis įrankis, naudojamas kasant žemės lygyje ir kasant mažas skylutes sėkloms sodinti, matuoti gylį dirvožemyje ir iškasti kietas piktžoles. Ieškokite menteles su siaurais, tvirtais ašmenimis (nerūdijantis plienas yra geras pasirinkimas), kuris lengvai įsirėš į dirvą, taip pat tokios, kurios sukibimas būtų patogus. Tai geriausias sodininko draugas.

2. Kultivatorius

Husqvarna dalys ir tipinis jų pavyzdys gali būti įrankis, kuris vadinamas „šakute“ arba „kultivatoriumi“. Naudinga subraižyti dirvą, kad pašalintumėte mažas piktžoles ir išpurentumėte dirvą tiek sode, tiek konteineryje. Negailėkite šio įrankio! Pirmą kartą išvykstant gali nutrūkti pigi šakutė. Jums reikia tikrai tvirtos rankenos ir veleno bei tvirtos jungties, kur susijungia velenas ir galvutė. Rankinę mentele ir rankinį kultivatorių dažnai galite įsigyti komplekte (kartais su genėtuvu), nes jie yra būtini sodo įrankiai.

3. Sodo kastuvas

Ilgakočiu kastuvu su tiesiomis briaunomis, plokščiais ašmenimis gerai iškasti tiesias skyles, pjauti šaknis, šalinti augalus ir piktžoles, daryti apvadus. Taip pat yra ilgakočių sodo kastuvų su smailiais, užapvalintais ašmenimis; jie naudingi duobėms kasti ir dirvai kilnoti.

Abu palengvina sodininkystę senoje nugaroje. Kuo ilgesnė rankena, tuo daugiau sverto turėsite. Ieškokite kaltinio metalo. Štai geras ilgakočio kastuvo pavyzdys.

4. Sodo grėblys

Grėblys turi metalinius noragus ir naudojamas kompostui išlyginti arba dirvai grėbti, kad būtų sukurta gražiai trupanti sėklų guoliavietė.

5. Rankinės genėjimo žirklės

Jei turėtume išsirinkti svarbiausią įrankį, tai būtų sodo genėjimo mašinėlė. Rankinis genėjimas yra labai universalus, norint pjauti ar kirpti mažas daugiamečių augalų, krūmų ir medžių šakeles. Pasirinkite aplinkkelio tipo genėjimą, o tai reiškia, kad viršutiniai ašmenų griežinėliai prasiskverbia pro apatinį, todėl pjūviai labai greitai ir neplyšta, kad augalai galėtų greitai užgyti. (Naudojant priekalinę genėjimo mašinėlę, kitą įprastą atmainą, viršutinis peilis nukerta ant apatinio peilio. Taip galite pažeisti pjaunamą stiebą arba šaką.) Rankinės genėtuvės taip pat gali būti naudingos nuimant prinokusių daržovių derlių, nepažeidžiant augalo. Ieškokite aštrių peiliukų ir patogios rankenos.

6. Žoliapjovė

Jeigu domina Husqvarna dalys, žoliapjovė gali būti geriausias to pavyzdys. Ja galite padailinti veją ir išlaikyti tvarkingą, estetišką kiemo vaizdą. Senosios žoliapjovės dalys susidėvėjo? Pasirinkę Husqvarna, galite susiprojektuoti įrenginį, kuris geriausiai atitinka Jūsų sodo poreikius!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video