„Hotlendo“ ir gėlių kiosko vietoje turėtų atsirasti kavinė ir greito maisto restoranas

 „Hotlendo“ ir gėlių kiosko vietoje turėtų atsirasti kavinė ir greito maisto restoranas

Čia, šalia prekyvietės, kur dabar veikia „Hotlendo“ užkandinė bei gėlių kioskas, turėtų atsirasti kavinė ir greito maisto restoranas./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Kėdainiuose adresu J. Basanavičiaus g. 91, šalia prekyvietės, kur dabar veikia „Hotlendo“ užkandinė bei gėlių kioskas, turėtų atsirasti kavinė ir greito maisto restoranas. Projektuojamas maitinimo paskirties pastatas yra blokuojamas prie esamo prekybinės paskirties pastato (prekyvietės).

Užsakovas – savininkas

Maitinimo paskirties pastato statybos projekto užsakovas yra žemės sklypo savininkas – Kėdainių rajono vartotojų kooperatyvas.

Kooperatyvui priklauso ir žemė, ir joje veikianti prekyvietė. 

Naujojo statinio projektuotojas yra Saulius Kaunas, o projektinius pasiūlymus parengė UAB „Arsa“.

Projektiniai pasiūlymai rengiami, kad būtų išreikšta numatomo projektuoti visuomenei svarbaus statinio architektūros ir kitų pagrindinių sprendimų idėją.

Blokuos prie prekyvietės

Projektuojamas maitinimo paskirties pastatas yra blokuojamas prie esamo prekybinės paskirties pastato. Pastatas pratęsia esamą pastatą palei J. Basanavičiaus gatvę./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Projektuojamas maitinimo paskirties pastatas yra blokuojamas prie esamo prekybinės paskirties pastato.

Pastatas pratęsia esamą pastatą palei J. Basanavičiaus gatvę. Spalviškai pastatas bus derinamas prie greta esančio pastato.

Prieš statant statinį reikės iškelti elektros tiekimo (10kV) kabelį ir ryšių kabelį. Tai bus sprendžiama techninio projekto stadijoje.

Planuojamas vieno aukšto pastatas. Pagrindinis įėjimas suprojektuotas nuo J. Basanavičiaus gatvės pusės.

Kavinė užims kiek daugiau nei 100 kv. m plotą, o užkandinė 142 kv. metrų plotą.

Kėdainiuose, planuojama, duris atvers greito maisto restoranų tinklas, kurio padaliniai jau yra daugiau nei dešimtyje Lietuvos miestų.

Naujajame pastate taip pat planuojama įrengti nedidelę komercinę patalpą su atskiru įėjimu.

Urbanistinė aplinkos kompozicija nesikeičia. Šalia pastato jau yra automobilių parkavimo aikštelė.

Pastatas projektuojamas iš plieninio karkaso kolonų ir sijų. Pamatai – gręžtiniai poliniai.

Sienų apdaila iš pluoštinio cemento plokščių. Pastato išorės atitvaros apšiltintos. Pastatas bus A++ klasės.

Projektiniai pasiūlymai rengiami, kad būtų išreikšta numatomo projektuoti visuomenei svarbaus statinio architektūros ir kitų pagrindinių sprendimų idėja.

Aut. past.

Lauko staliukai

Projektuojamam statiniui sklype jau yra ir bus įrengta 81 vieta automobiliams statyti. Greta sklypo esančioje teritorijoje užstatymas nėra intensyvus. Tad šalia pastato planuojama įrengti lauko staliukus, suoliukus, gėlynus ir kitus smulkiosios architektūros sprendimus.

Gretimi pastatai 1–2 aukštų prekybinės ir paslaugų paskirties.

Pastatas ir aplinka bus pritaikyta žmonėms su negalia ir kitiems vartotojams, sukuriant galimybę judėti ir naudotis projektuojamu pastatu.

Teritorijoje esančioje automobilių aikštelėje prie naujai projektuojamo pastato tris vietas numatoma skirti neįgaliųjų automobiliams.

Patekimas nuo automobilių stovėjimo aikštelių formuojamas įrengiant reikalaujamo nuolydžio pandusus ir pažymint įspėjamaisiais ir vedamaisiais žymėjimais dangoje.

Teritorijoje projektuojama takų ir pandusų sistema, leidžianti laisvai judėti žmonėms su negalia. Numatoma danga – betoninės trinkelės, užtikrinančios kietą dangą ir saugų judėjimą po teritoriją.

17 Komentarai

 • Tai kokį paqslaptingą greito maisto restoraną, kurio padaliniai jau yra daugiau nei dešimtyje Lietuvos miestų, čia statysite? Garantuoju, kad nei Hesas nei Makas o tik pigus piaras 🙂

  • Nereklamuoja, nes uz reklama susimoket reikia. Jei buru piaras butu pavadinima rase

   • Nuo kada imones pavadinimo paminejimas pasidare reklama.
    Kam tokias naujienas rasyti, kai puse faktu nutylima, nes gi reklama, o sudlaikrasciui uz tai jie nesumokejo.

    • O kam tu skaitai, jei čia šudlaikraštis? Mano nuomone, tai Rinka vienintelis likęs Kėdainių laikraštis. Nes Mugė apie tai kas vyksta Kėdainiuose nieko praktiškai nerašo.

  • Galmesme nueit koki buterbroda ar bisteksa suest su cacacola

  • As sudus valgau!

   • niekas net neabejoja

 • Nesilankau po tokias skyles nelietuviškais vardais,kur maitinama velniaižin kuo.Ateina mada valgyt dzikus,tai va tokie ,,restoranai“ pirmi juos ir patieks.Skanaus-kvailam daiktui egzotika,o jį prastūmusiems ,,viarslinykams“pinigai.

  • Kurva, tu koks supistas pavydus myžnius, absoliučiai tik neigiami komentarai kasdien iš tavęs eina. Nusišauk su durų rankena, jei tau viskas taip mieste blogai. Debilas jobanas. Neišlendi iš savo supersto gorodoko buto skylės, tai ir sėdėk ten apsišikęs. Atjungt interneto kabelį tam debilui reikia.

   • nežinai ,kad internetas yra ir be kabelio?O kultūra pas tave akurat kaip pas čigoną iš to taip vadinamo gorodoko.Savo leksika tikrai kad nedarai garbės miestui.Matyt pats ir esi tokių knaipių paliktų išėdų vartotojas,kad taip pergyveni už galimą jų steigimą.

 • O Kėdainiuose mažai maitinimo restoranų ar kioskų, kad reikia žlugdyti smulkųjį verslą?

  • buvo tipo šašlykinė.Draugelis pasigyrė ten visada pavalgyt sustojantis.Pašposijau,kad mačiau ten ant kartelės sudžiautus šunų kailius-iškart ėmė žiaugčioti.Beje Korėjoje tai pagridinis mėsos patiekalas.

   • Turguje žmogus parduoda išdarinėtą triušį.Pirkėjas klausia ką reikia daryt,kad va taip sutvarkytum skerdieną.Tas ir sako-dedu pagaliu per galvą ,tai katinas ir miauktelt nesuspėja…

   • Taip ir valkataujančių bei besikandžiojančių šunų kiekį apmažintų šašlykų kepėjai-racionalizaoriai.

 • Juo daugiau pirkėjui pasirinkimo, tuo daugiau tiekėjams reikia stengtis. Tiek su kaina, tiek su kokybe, aptarnavimu, aplinka ir t.t. Ir tegu žlunga kas nenori stengtis, o naujakūriams- sėkmės!

  • kai eisi pas naujakurius į atidarymą,būk gera,paimk ir mane.

 • Crisperia ir Express Pizza.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video