Gyventojų kiemus „tikrina“ vagys – labiau saugokite savo turtą

 Gyventojų kiemus „tikrina“ vagys – labiau saugokite savo turtą

Žmonės kreipėsi į policiją ir nurodė, kad iš Vyturių gatvėje esančių namų pavogta piniginė, fotoaparatas ir juvelyriniai dirbiniai./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Pirmadienio rytą pastebėta, jog Kėdainiuose apvogtas individualus gyvenamasis namas. „Rinkos aikštei“ pakalbinus nukentėjusiųjų kaimynus bei aplinkinių gatvelių gyventojus paaiškėjo, kad vagis lankėsi ir kitų individualių namų kiemuose, tad gyventojai turėtų suklusti ir labiau saugoti savo turtą.

Nuostoliai – didžiuliai

Birželio 26 dienos ankstų rytą Kėdainių miesto gyventojai pastebėjo, jog apvogtas jų individualus gyvenamasis namas.

Žmonės kreipėsi į policiją ir nurodė, kad iš Vyturių gatvėje esančių namų pavogta piniginė, fotoaparatas ir juvelyriniai dirbiniai. Padarytą turtinę žalą nukentėjusieji įvertino apie 2 050 eurų. Ikiteisminį tyrimą dėl vagystės pradėjo Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai. Jie atvyko į įvykio vietą, surinko įkalčius, apklausė nukentėjusiuosius ir kaimynus, atliko kitus ikiteisminio tyrimo procesinius veiksmus. Policija pranešė, kad šiuo metu vyksta tyrimas ir įtariamieji nustatinėjami.

Pareigūnai teigia, kad padaugėjo vagysčių kuomet nepažįstami asmenys tikrina privačių namų duris, kiemuose – automobilius, o radus neužrakintas namų ar automobilių duris – apvagia.

Aut. past.

Gyventojai – sunerimę

Šį kartą „Rinkos aikštei“ nepavyko pakalbinti nukentėjusiųjų. Tačiau kaimynai bei gretimų gatvelių gyventojai buvo atviri – baisu ir naktimis miegoti.

Vieni žmonės pasakojo, kad naktį nuosavo namo kieme girdėjo kažką vaikštant ir tikrinant duris. Kiti žmonės sakė, jog jau keletą naktų iš eilės suveikia jų namą sauganti signalizacija – reiškia, vagys lankosi kiemuose, juos tikrina. 

Prašo saugoti

Kauno apskrities bendruomenės pareigūnai primena būti budriais ir pasirūpinti savo turto saugumu.

Pareigūnai teigia, kad padaugėjo vagysčių, kuomet nepažįstami asmenys tikrina privačių namų duris, kiemuose – automobilius, o radus neužrakintas namų ar automobilių duris – apvagia. Policijos pareigūnai ragina labiau saugoti savo turtą.

Rakinkite patekimą į privačią valdą (vartus).

Rakinkite namų duris, neatverkite plačiai langų, pro kuriuos galima patekti į namą.

Rakinkite kieme stovinčius automobilius.

Nepalikite, dviračių, paspirtukų ar kitų brangių daiktų gerai matomose vietose.

Vagys nesnaudžia. Jūs poilsiaujate, vagys dirba.

8 Komentarai

 • Gal laikas butu kesit Policijos komisara kuris nesusitvarko .?
  Mera jau sodininka turim .Tai dar Policijos komisaras gelininkas ?

 • Taigi turite privačia valda ir rupinkitės.O tai kur prie vandens ar prie miško didelėm raidėm ant šlagbaumo PRIVATI VALDA.Nesusitvarkot-eikit giventi į daugiabučius ir ramiai miegoti.O taip.

  • Kaip vagiui kliudo užrašas privati valda? 😀 gal galite paaiškinti?

 • visi kas netingėjo skersai išilgai narstė po kiemus,o išgirdę,kad tai privati valda-tik nusijuokdavo ir pavymui mesdavo,kad tai yra visų .Dabartiniais keletą kartų statėme tas ,,Privačias valdas“,tai tas lenteles rasdavome išrautas,sulaužytas ar pasijuokimui apverstas aukštyn kojomis.Vaikai būdavo namuose,tai vagys lyg ir labiau vengdavo,nes žinojo,kad gali dar ir į kailį gauti,o dabar,šit,net su peiliu po kiemus narsto ir pjausto laidus ar baltiniams džiauti virvutes,nes jos,pasirodo,kliūva niekadėjams už galvų…Mūsų policija tik ,,tyrimams“skirta ir bausmių skelbimui su metų kiekio įvardinimu.O pagalvojus,jei vagį pagavęs ir jam pamoką davęs,gali pats pod fanfary jo vietoj į daboklę sėsti,tai va tada ir belieka tik pasriūbaut komentaruose.

  • Kai policininkai per kameras žiūri tik kas be diržo ar vairuojant telefonu kalba, nelieka laiko matyti kitų nusikaltimų- kameros būna nusuktos kitur…

 • Buvo pyderai ir liaudies gatveij

 • Burzuike pečių pavogė iš pamiskes12 Kaunas rasime

 • Kažin ką daro policija?Ar tik rekomendacijas skelbia?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video