Gydytoja dietologė L. Romeraitė-Kuklierienė konsultuos Kėdainių šeimos klinikoje

 Gydytoja dietologė L. Romeraitė-Kuklierienė konsultuos Kėdainių šeimos klinikoje

Jaučiate energijos stygių, didėja svoris, beria odą, dažnai sergate peršalimo ligomis, vargina pilvo pūtimas, galvos, sąnarių skausmai, sergate cukriniu diabetu, psoriaze, nutukimu, onkologinėmis ar kitomis lėtinėmis ligomis? Visų negalavimų atsikratyti padės vienintelis Lietuvoje registruotas medicininis MAISTO NETOLERAVIMO TYRIMAS.

Tai tikslus kraujo tyrimas, kuriuo nustatomos reakcijos maisto produktams, taip pat ir glitimui (gliutenui), kurį atliks gydytoja dietologė L. Romeraitė-Kuklierienė.

Tyrimo rezultatus sužinosite per valandą. Gydytoja ne tik paaiškins, kur randami netoleruojamų produktų baltymai, bet ir kuo juos pakeisti, kad jūsų mityba būtų subalansuota ir nestokotumėte jokių maisto medžiagų.

Tyrimui registruokitės tel.+370 676 92 166.

Gegužės 18 dieną gydytoja dietologė L. Romeraitė-Kuklierienė konsultuos Kėdainių šeimos klinikoje adresu Rasos g. 6A. Detalesnė informacija ir registracija tel.+370 676 92 166.

Užs. Nr. 57

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video