Gimtojo miesto sukaktį minėjo varžydamiesi (FOTOGALERIJA)

 Gimtojo miesto sukaktį minėjo varžydamiesi (FOTOGALERIJA)

Miesto stadiono pagrindinėje futbolo aikštėje vyko trys futbolo turnyrai, skirti paminėti Kėdainių 650-tąjį gimtadienį./Džestinos Borodinaitės nuotr.

Džestina BORODINAITĖ

Miesto stadiono pagrindinėje futbolo aikštėje šurmulio netrūko visą šeštadienį. Čia vyko trys futbolo turnyrai, skirti paminėti Kėdainių 650-tąjį gimtadienį.

Nugalėjo draugystė

Pirmuose dvejuose vaikų futbolo 5×5 futbolo turnyruose savo gabumus demonstravo jauniausieji futbolininkai. Judesys futbolo aikštėje buvo kaip reikiant: savo jėgas čia aiškinosi beveik 30 komandų iš visos Lietuvos, taip pat atvyko futbolo komanda ir iš Latvijos.

Vyko įdomios ir įtemptos varžybos, komandų gerbėjai palaikė savo futbolininkus, negailėjo jiems aplodismentų.

Susirinkusieji kalbėjo, kad žaisti jiems buvo labai smagu, taip pat neslėpė, jog renginys skatino kruopščiai ruoštis.

Pirmuose dvejuose vaikų futbolo 5×5 futbolo turnyruose savo gabumus demonstravo jauniausieji futbolininkai./Džestinos Borodinaitės ir organizatorių nuotr.

Nors paprastai varžybose yra rungtyniaujama, tačiau šį kartą nugalėjo draugystė – visos komandos tapo nugalėtojomis.

Visiems vaikų futbolo turnyrų dalyviams buvo įteikti atminimo medaliai.

Kovojo dėl prizinių vietų

Po įtemptų, bet draugiškų varžybų renginio organizatoriai Kėdainių futbolo klubas „Nevėžis“ pakvietė į vakarinį vyresniųjų futbolininkų turnyrą, kuriame dalyvavo šešios komandos: „Pasportuojantys“, FK „Vilkija“, FK „Nevėžis-Girls“, FK „Rajonas“, FK „Nevėžis-2006“, „Optibet Raketos“.

Aut. past.

Na, o po įtemptų, bet draugiškų varžybų renginio organizatoriai Kėdainių futbolo klubas „Nevėžis“ pakvietė į vakarinį vyresniųjų futbolininkų turnyrą, kuriame dalyvavo šešios komandos: „Pasportuojantys“, FK „Vilkija“, FK „Nevėžis-Girls“, FK „Rajonas“, FK „Nevėžis-2006“, „Optibet Raketos“.

Iš pradžių rungtynės vyko grupėse, o vėliau komandos kovojo dėl prizinių vietų.

Po įtemptų rungtynių, kurios padovanojo nemažai staigmenų ir emocijų, paaiškėjo nugalėtojai: pirmą vietą užėmė komanda „Rajonas“, pasiekusi visas 5 pergales ir surinkusi 15 taškų.

Po 10 taškų surinko dvi komandos – „Pasportuojantys“ ir „Optibet Raketos“, bet dėl geresnio įvarčių santykio antroji vieta atiteko komandai „Pasportuojantys“, „Optibet Raketos“ džiaugėsi trečiąja vieta.

Po įtemptų rungtynių, kurios padovanojo nemažai staigmenų ir emocijų, paaiškėjo nugalėtojai: pirmą vietą užėmė komanda „Rajonas“, pasiekusi visas 5 pergales ir surinkusi 15 taškų./Džestinos Borodinaitės ir organizatorių nuotr.

Futbolininkai pripažįsta, kad šis turnyras yra puiki galimybė įvertinti savo pasiekimus ir užsibrėžti naujus tikslus.

Dėkojo dalyviams

Kėdainių rajono savivaldybės Kultūros ir sporto skyriaus vedėjo pavaduotojas Gediminas Misius ir Kėdainių FK „Nevėžis“ vadovas Saulius Skibiniauskas pasidžiaugė aktyviu jaunimo įsitraukimu, dar kartą sveikino futbolo turnyruose dalyvavusias komandas ir dėkojo visiems dalyviams už puikų pasirodymą, linkėjo naujų pergalių bei tikisi, kad šis renginys taps gražia miesto tradicija.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video