„Gedulo sala“ užbaigė devynis mėnesius trukusią rekonstrukciją (foto, video)

 „Gedulo sala“ užbaigė devynis mėnesius trukusią rekonstrukciją (foto, video)

Laidojimo paslaugas teikianti įmonė „Gedulo sala“ oficialiai užbaigė devynis mėnesius trukusią pagrindinio savo administracijos pastato, kuriame yra ir dvi šarvojimo salės, rekonstrukciją.

Ne vieną dešimtį metų skaičiuojantis pastatas buvo sutvarkytas iš pagrindų, o įmonės darbuotojai jau džiaugiasi rekonstrukcijos rezultatais.

[quote author=“R. Petkevičius“]Atėjo laikas pokyčiams.[/quote]

„Po devynių intensyvios rekonstrukcijos mėnesių gyvenimas išties pasikeitė į gera. Turime tokį rezultatą, kurio siekėme visą šį laiką, – „Rinkos aikštei“ pasakojo laidojimo paslaugas teikiančios įmonės „Gedulo sala“ vadovas Ramūnas Petkevičius. – Pasikeitė visas pastato vidus, buvo rekonstruoti patalpų tūriai, kvadratūra, keitėsi pastato fasadas, atsirado jo ir aikštelės apšvietimas.  Buvo pakeisti visi langai, pastato komunikacijos, visas vidaus interjeras iš pagrindų. Realiai, buvo likusios tik sienos. Pasikeitėme kardinaliai.“

Atsižvelgiant į klientų pageidavimą, „Gedulo salos“ šarvojimo salėse atsirado galimybė naudotis vaizdo projektoriumi. Iš antrojo aukšo į pirmąjį, įėjimą pritaikant ir neįgaliesiems, buvo perkelta ir išplėsta visą savaitę veikianti gėlių parduotuvė.

„Atėjo laikas pokyčiams. Norėjosi patalpas padaryti kuo šiuolaikiškesnes, tokias, kuriose būtų jauku, ramu, kartu gerinant ir teikiamų paslaugų kokybę“, – sakė R. Petkevičius.

Plačiau apie pačią rekonstrukciją, naujoves ir įmonės vizijas – šeštadieniniame „Rinkos aikštės“ numeryje.

[#gallery=637#]

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video