Gediminaičių bendruomenėje – baltas damų ir džentelmenų vakaras (FOTOGALERIJA)

 Gediminaičių bendruomenėje – baltas damų ir džentelmenų vakaras (FOTOGALERIJA)

Kėdainių miesto pakraštyje esančio Janušavos kaimo Gediminaičių bendruomenė į mūsų kraštą vilioja pasaulio didmiesčių kultūrinio gyvenimo madas – jie surengė elegancijos, rafinuotumo ir šiltos bičiulystės triumfu tapusį Baltąjį vakarą. Be jokios abejonės, čia damos ir džentelmenai vilkėjo baltai.

Idėja surengti Baltąjį vakarą kilo Gediminaičių bendruomenės narei Ligitai Zubernienei. „Lietuvoje jau penktus metus vyksta renginys „Vakarienė baltai“. Tad pamaniau, kodėl gi nesurengus tokios šventės ir mūsų bendruomenei, – pasakoja pašnekovė. – Šis vakaras yra bendruomeniškumo, draugiškumo, susibūrimo šventė.“ „Taip pat elegancijos ir grožio“, – Ligitą papildo Gediminaičių bendruomenės pirmininkė Jelena Maksimenko. „Mes labai stengiamės sukurti tokią nuotaiką ir tikimės, kad šis renginys taps mūsų bendruomenės tradicija“, – sakė Ligita.

Baltajam vakarui ypatingą muzikinę aurą kūrė vieni talentingiausių mūsų krašto muzikos virtuozų: saksofonistas Jonas Stankevičius, akordeonistas Povilas Neliupšis ir vis ryškiau tarptautinės muzikos padangėje žibanti žvaigždė – jaunasis kėdainietis Danius Armanavičius, geriau žinomas kaip buvęs DJ Daniukėlis, o dabar – Danell Arma.

Šventinio vakaro dalyvių laukė ir staigmena. Juos savo pasirodymu nustebino šokėjai, pristatę elegantiškąjį valsą ir pakvietę prisijungti visus bendruomenės narius.

[#gallery=1521#]

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video