„Vikonda“ įmonių grupei – 30! Šventė – piknike po atviru dangumi (FOTOGALERIJA)

 „Vikonda“ įmonių grupei – 30! Šventė – piknike po atviru dangumi (FOTOGALERIJA)

Veržlumas. Šeimyniškumas. Atsakingumas. Tarptautiškumas. Modernumas. 

Šie penki žodžiai apibūdina 30-metį švenčiančią įmonių grupę „Vikonda“, kuri, švęsdama savo jubiliejų, didžiausią ačiū sako visiems savo darbuotojams ir jų šeimoms, o ypatingą padėką skiria tiems, kurie šioje įmonių grupėje dirba jau daugiau kaip du dešimtmečius. O tokių, pasirodo, yra net daugiau nei šešiasdešimt! 

Jiems visiems buvo dėkojama net du penktadienius iš eilės, „Vikondai“ savo darbuotojus pakvietus į 30-ojo gimtadienio pikniką po atviru dangumi Kėdainių konservų fabrike ir „Vikedoje“. 

„30-mečio jubiliejų turėjome švęsti itin džiugiai – kartu su savo šeimomis, su visais kėdainiečiais bei miesto svečiais, bet pandemija pakoregavo visus planus, tad net ir Jūsų – visų mūsų įmonių darbuotojų, negalime surinkti į vieną būrį, nes turime būti saugūs patys ir rūpintis kitų saugumu.

Todėl švenčiame šį kartą po atviru dangumi, surengę tikrą pikniką, bet šventes skaidydami į kelias dalis ir laikydamiesi visų saugumo reikalavimų.

Tačiau nuo to mūsų širdyse džiaugsmo – ne mažiau. 

Nuėjome ilgą 30 metų kelią ir kartu juo einame į dar vieną trisdešimtmetį, tad tikrai turime kuo džiaugtis ir didžiuotis, juolab kad yra stiprios pamatinės mūsų vertybės. 

Veržlumą suprantu kaip drąsą, šeimyniškumą – kaip rūpestį, atsakingumą – kaip duoto žodžio laikymąsi. Tarptautiškumas ir modernumas taip pat neatsiejami – mūsų įmonių produkcija jau seniai peržengė artimiausių šalių sienas ir yra pasklidusi po visą pasaulį, o netolimoje ateityje gali būti, kad ir dalį savo produkcijos gaminsime užsienyje. 

Pasaulis jau seniai tapo ranka pasiekiamas, o mes šiandien džiaugiamės visi kartu jame radę savo vietą, tad tikrai turime ką švęsti“, – sveikindamas kolegas sakė įmonių grupės „Vikonda“ generalinis direktorius Mindaugas Snarskis. 

„Vikondos“ jubiliejaus šventes vedė Justinas Jankevičius ir Mantas Stonkus, skambėjo nuotaikinga Sauliaus Prūsaičio koncertinė programa.

Šventėje netrūko nuoširdžių sveikinimų 30 veiklos metų sukaktį švenčiančiai įmonių grupei  „Vikonda“, gardžių vaišių, renginį vainikavo šventinio torto ragautuvės.

[#gallery=2429#]

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video