Gatvių išdaužos laikinai užpilamos skalda

 Gatvių išdaužos laikinai užpilamos skalda

Kėdainių miesto seniūnija duobių gatvėse problemą sprendžia laikinomis priemonėmis – atsivėrusias duobes darbininkai užpila skalda ar žvyru./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių miesto gatvėse netrukus darbus pradės kelininkai, bus tvarkomos po žiemos atsiradusios išdaužos. Tačiau iki kelininkų pasirodymo miesto seniūnija duobių gatvėse problemą sprendžia laikinomis priemonėmis – atsivėrusias duobes darbininkai užpila skalda ar žvyru. Gyventojai raginami pamačius didesnę duobę pranešti seniūnijai, kad darbininkai atvykę ją užpiltų ir taip būtų išvengta nelaimės.

Bėdų yra

Kėdainių miesto seniūnas Algirdas Krivičius, komentuodamas situaciją sakė, kad problemų yra, tačiau seniūnijos darbininkai reaguoja ir jas sprendžia nedelsdami.

„Ši žiema buvo tokia įvairi: tai smarkiai šalo, tai šilo, visko buvo. Tad gatvėse išsimušė nemažai duobių. Jau esame gavę ir gyventojų skundų, raginimų tvarkyti gatves.

Kaip ir kasmet, imamės priemonių, kad važiuoti Kėdainių gatvėmis ir gatvelėmis būtų saugu. Netrukus gatvių duobes pradėsime remontuoti rimtai – jas asfaltuodami, tačiau vos nutirpus sniegui buvome priversti imtis skubių priemonių – užpilti atsiradusias duobutes skalda ir žvyru.

Žinoma, tai yra laikinas problemos sprendimas, tačiau jis buvo būtinas. Tokius darbus darome kasmet“, – paaiškino A. Krivičius.

Kėdainių miesto seniūnija prašo gyventojų pastebėjus gatvėse pavojų keliančią išdaužą apie ją nedelsiant informuoti telefonu (8-347) 67 287.

Aut. past.

Apvažiuoja miestą

Kėdainių miesto seniūnijos darbuotojai kasdien apvažiuoja miestą ir kur tik pamato, kad keliuose yra duobių, jas užpila skalda ar žvyru.

Tačiau būna atvejų, kad darbuotojai ne visada laiku pamato duobes, tad būtų gerai, jog gyventojai seniūnijai apie jas praneštų.

„Duobes užpilame miesto seniūnijai priklausančiose gatvėse. Kita dalis gatvių priklauso Kelių direkcijai, jie duobes tvarko savo nuožiūra ir pajėgumais“, – sakė A. Krivičius.

Kėdainių miesto seniūnija prašo gyventojų pastebėjus gatvėse pavojų keliančią išdaužą apie ją nedelsiant informuoti telefonu (8-347) 67 287.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video