Etaplius.lt kviečia pasitikti pavasarį: ekspertai atsakys į skaitytojų klausimus, kaip sutaupyti pinigų ir susitvarkyti namus

 Etaplius.lt kviečia pasitikti pavasarį: ekspertai atsakys į skaitytojų klausimus, kaip sutaupyti pinigų ir susitvarkyti namus

Nors ir sudėtingomis pasauliui aplinkybėmis, prasideda kalendorinis pavasaris, atnešdamas vilties, ramybės ir atgimimo nuojautą. Etaplius.lt naujienų platforma nelieka abejinga, tačiau kviečia nepamiršti ir gerų dalykų – sodo bei daržo darbų, sporto, knygų, verslo ir investavimo perspektyvų. Tad nuo šiol naujoje rubrikoje „Pavasario darbai“, norintiems sužinoti #kasnaujo, į pagalbą ateis kompetentingi ekspertai, kurie dalinsis žiniomis ir atsakys į skaitytojų klausimus.

Jei ieškote atsakymų, kaip atnaujinti savo namus, kaip pagaliau pradėti sportuoti ir taisyklingai maitintis, kokias knygas verta perskaityti, kaip valdyti savo finansus ir sutaupyti, ką aplankyti šylant orams, Etaplius.lt jums turi naujieną! 3 kartus per savaitę pateiksime Jums vaizdo siužetus, kuriuose specialistai atsakys į visus rūpimus klausimus, kuriuos specialistams galėsite užduoti socialiniame tinkle „Facebook“.

„Nors situacija pasaulyje yra sudėtinga, negalime ignoruoti to, kad turime gyventi toliau – eiti į darbus, tvarkytis namus, rasti laiko ir būdų pailsėti. Todėl nusprendėme jau anksčiau suplanuoto projekto neatšaukti, o jo komunikaciją švelninti esamų įvykių fone. Kaip ir visur, yra skaitytojų, kurie ima ieškoti teigiamo turinio, kitokių aktualijų, todėl šiuo projektu būtent tai ir suteiksime“, – sako portalo vyr. redaktorė Irma Bagūnė.

Patyrusių specialistų komanda

Finansų ekspertė Sandra Lubienė atsakys į svarbiausius, jums rūpimus klausimus apie jūsų pinigus ir protingą jų panaudojimą, taupymą bei investavimą.

Sandra Lubienė.

Jurga Mikelionienė, jogos ir aerobikos trenerė, irklenčių sporto mėgėja, besidominti mitybos klausimais. Trenerės galėsite klausti klausimų, susijusių su sportu, mityba, sveika gyvensena.

Jurga Mikelionienė.

Jau 22 metus gide bei kelionių vadove dirbanti Ilona Gričialauskaitė lauks klausimų, susijusių su turizmu.

Ilona Gričialauskaitė.

„Keliaujate patys ar su agentūra, ilgam ar trumpam, su vaikais ar be – kelionei reikia tinkamai pasiruošti, kad kelionė būtų maksimaliai kokybiška”, – sako Ilona.

Interjero dizainerių komandos „ERDVĖS“ atstovės Justė Porakė ir Eglė Balčytė lauks klausimų, susijusių su namų interjeru:

Interjero dizainerių komandos „ERDVĖS“ atstovės Justė Porakė ir Eglė Balčytė.

-Apdailos medžiagų pasirinkimas (grindų danga, sienų apdaila);

-Apšvietimo pasirinkimas;

-Baldų išdėstymas;

-Minkštų baldų pasirinkimas (sofos).

„Instagram“ knygų tinklaraštininkė Lilija, labiau žinoma „Lilit istorijos“ vardu, šį pavasarį pristatys kas naujo knygų pasaulyje, o taip pat atsakys į skaitytojams ir klausytojams rūpimus klausimus.

Knygų tinklaraštininkė Lilija.

Be specialistų atsakymų, Etaplius.lt dalinsis ir praktiškais patarimais sodo, namų atnaujinimo, stiliaus bei kitomis, su pavasario darbais susijusiomis temomis, visa tai rasite Etaplius.lt naujienų platformoje.

Generaliniai projekto rėmėjai – „Eglės sanatorija“, „Ruukki stogai“ taip pat dalinsis savo ekspertų įžvalgomis, specialiais pasiūlymais ir geriausiais sprendimais!

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video