Ekstremaliose rungtynėse dalyvavęs N. Jakubauskas: tai paskata jaunimui

 Ekstremaliose rungtynėse dalyvavęs N. Jakubauskas: tai paskata jaunimui

Nerijų Jakubauską palaikė jo ugdytinių, sporto klubo narių ir bičiulių komanda, į varžybas atsivežusi ir Kėdainių vėliavą. /Asmeninio archyvo nuotr.

Jorūnė LIUTKIENĖ

Kol  vieni organizuoja paramą ar suglumę stebi baisiausius įvykius, kiti savo fiziniu pasiruošimu įtikina, kad pastovėtų už Tėvynę ir garsina savo kraštą. Aktyvus Kėdainių krašto sporto entuziastas, Pelėdnagių sporto klubo ,,Ištvermė“ vadovas ir Pelėdnagių seniūnaitis Nerijus Jakubauskas paskutinįjį žiemos šeštadienį dalyvavo ekstremaliose plaukimo varžybose Galvės ežere Trakuose ir pagerino savo asmeninį rekordą.

Lietuvos sveikuolių sąjungos organizuojamos 25 metrų plaukimo ekete rungtynės vyksta jau šeštą kartą. Šiemet jose dalyvavo rekordinis skaičius dalyvių ir žiūrovų.

Varžybose dalyviams prireikė susikaupimo, ryžto, ištvermės, bet buvo ir daug džiaugsmo bei staigmenų.

Treneris Nerijus Jakubauskas šiose varžybose pagerino savo asmeninį rekordą 2 sekundėmis ir šį kartą finišą pasiekė per 21 sekundę.

Renginyje dalyvavo įvairaus amžiaus „ledinio vandens“ aistruoliai, turintys patirtį. Kitiems tokios varžybos buvo pirmosios jų gyvenime. Dauguma apsisprendusių dalyvauti aktyviai ruošėsi šiam neeiliniam išbandymui, kasdien grūdindamiesi ir treniruodamiesi.

Nerijų Jakubauską palaikė jo ugdytinių, sporto klubo narių ir bičiulių komanda, į varžybas atsivežusi ir Kėdainių vėliavą. Nerijus šokimu į ledinį vandenį užkrėtė ne vieną asmenį, o pastaraisiais metais tokiu grūdinimusi suviliojo ir vicemerą, judėjimo ,,Mūsų krašto sėkmei“ vadovą Paulių Aukštikalnį.

„Šiose varžybose pasiryžę dalyvauti net ir tokie, kurie nemoka plaukti, bet jie nori įrodyti sau ir kitiems, kad viskas yra įmanoma“, – teigia varžybų organizatorius Simonas Dailidė.

,,Ypatingai dabar norisi pasidžiaugti kiekvienu laimėjimu. Gyvenimas nesustojo, o Kėdainiai garsinami ir siekiami žmonių asmeniniai tikslai“, − sakė N. Jakubauską varžybose palaikiusi Kėdainių miesto Pergalės seniūnaitijos seniūnaitė Jovita Mediekšė.

Pats Pelėdnagių sporto klubo ,,Ištvermė“ vadovas Nerijus Jakubauskas savo dalyvavimą labiausiai vertina kaip paskatą jaunimui.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video