Eismą trikdė važiuojamojoje kelio dalyje pabirę cukriniai runkeliai

 Eismą trikdė važiuojamojoje kelio dalyje pabirę cukriniai runkeliai

Savaitgalį Kėdainių rajone įvyko nemalonus incidentas – iš sunkiasvorės transporto priemonės pabirę cukriniai runkeliai sutrikdė eismą./Įvykio liudininkų nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Savaitgalį Kėdainių rajone įvyko nemalonus incidentas – iš sunkiasvorės transporto priemonės pabirę cukriniai runkeliai sutrikdė eismą. Įvykio vietoje prireikė ne tik pareigūnų, bet ir kelininkų bei vienos didelės įmonės technikos pagalbos.

Pranešė policija

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas „Rinkos aikštę“ informavo, kad šeštadienį, apie 09.00 val., gautas pranešimas, jog Kėdainių rajone, Pelėdnagių seniūnijoje, kelio Jonava–Kėdainiai–Šeduva žiedinėje sankryžoje, eismui trukdo ant važiuojamosios kelio dalies pabiręs krovinys.

Į įvykio vietą pasiųsti policijos pareigūnai. Jiems atvykus žiedinėje sankryžoje buvo pabiręs nemenkas kiekis cukrinių runkelių.

„Įvykio vietoje policijos pareigūnai reguliavo eismą, kol iš kelio buvo patrauktos kliūtys. Eismo įvykis neužfiksuotas“, – informavo policija.

Bendromis jėgomis

Įvykio vietoje prireikė ne tik pareigūnų, bet ir kelininkų bei vienos didelės įmonės technikos pagalbos./Įvykio liudininkų nuotr.

Į įvykio vietą operatyviai atvyko ir bendrovės „Kelių priežiūra“ Kėdainių kelių tarnybos darbuotojai.

Pasitelkta ir sunkioji technika – cukrinius runkelius nuo kelio padėjo pašalinti Kėdainių cukraus fabriko (AB „Nordic Sugar Kėdainiai“) sunkioji technika ir darbuotojai.

Po intensyvių ir operatyvių darbų kelio danga buvo nuvalyta ir eismas atnaujintas.

Įvyko incidentas

Beje, bendroms pareigūnų, kelininkų ir įmonės darbuotojų pajėgoms vykdant kelio dangos valymo darbus nepavyko išvengti incidento – besidarbuojančią techniką kliudė sunkiasvoris automobilis.

Vilkiko su puspriekabe vairuotojui buvo nustatytas lengvas girtumo laipsnis. Incidento metu kelyje besidarbavę žmonės nenukentėjo.

Kauno AVPK pareigūnai pažymi, kad toks kelio teršimas kelia pavojų kitiems eismo dalyviams. Dėl užterštos kelio dangos blogėja eismo sąlygos, kyla didesnė eismo įvykių tikimybė.

Aut. past.

Policija perspėja

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai pažymi, kad toks kelio teršimas kelia pavojų kitiems eismo dalyviams.

Dėl užterštos kelio dangos blogėja eismo sąlygos ir kyla didesnė eismo įvykių tikimybė. Tad išvažiuodami iš dirbamų plotų, statybviečių, veždami birų krovinį, sunkiasvorių transporto priemonių vairuotojai turi pasirūpinti, kad neterštų kelio dangos ir nesukeltų pavojaus eismo saugumui.

Atsakomybė už kelio dangos teršimą yra numatyta Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso – automobilių kelių, kelio statinių, įrenginių ar kelių eismo techninių reguliavimo priemonių sugadinimas, važiavimas asfalto danga vikšriniu transportu, kliūčių eismui keliuose sudarymas, kelio dangos užteršimas užtraukia baudą nuo 300 iki 560 eurų.

Piniginė bauda yra kur kas mažesnė bėda, nei dėl užterštos kelio dangos kilęs skaudus eismo įvykis.

„Raginame vairuotojus kelyje elgtis atsakingai ir laikytis Kelių eismo taisyklių – pastebėję privalome kaip įmanoma greičiau pašalinti nuo kelio dangos purvus ar panaikinti kitas aplinkybes, galinčias trikdyti saugų ir sklandų transporto priemonių eismą tam, kad išvengtume nepageidaujamų pasekmių.

Viliamės, kad žemės ūkio darbus sunkiasvorėmis transporto priemonėmis dirbantys ūkininkai ir kiti vairuotojai geranoriškai supras šios problemos svarbą ir, rūpindamiesi savo bei kitų eismo dalyvių gerove, nekels pavojaus“, – informuoja policija.

1 Komentaras

  • Didysis burokų vadas sėdi už Jono nugaros ir nieko nemato,negirdi. Tikras šliužas.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video