Du kėdainiečiai bokso teisėjai dirbs Paryžiaus olimpinių žaidynių turnyruose

 Du kėdainiečiai bokso teisėjai dirbs Paryžiaus olimpinių žaidynių turnyruose

Gintaras Šniukšta ir Vilmantas Bobinas paskirti teisėjauti Paryžiaus olimpinių žaidynių kvalifikaciniuose turnyruose.

Du kėdainiečiai bokso teisėjai – Gintaras Šniukšta ir Vilmantas Bobinas – paskirti teisėjauti Paryžiaus olimpinių žaidynių kvalifikaciniuose turnyruose.

Kėdainiškis V. Bobinas teisėjaus rugsėjo 25–spalio 5 dienomis Hangzhou mieste Kinijoje vyksiančiame atrankiniame turnyre.

Kitas kėdainiškis G. Šniukšta lapkričio 24–gruodžio 4 dienomis dirbs kvalifikaciniame turnyre, kuris vyks Honiaros mieste Saliamono salose.

Šie teisėjai yra aukščiausios tarptautinės kategorijos (IBA 3-STAR), nuolatos dirbantys nacionaliniuose, Europos ir pasaulio čempionatuose bei kitose varžybose užsienyje.

G. Šniukšta 2020 m. teisėjavo Wuhane (Kinijoje) vykusiame kvalifikaciniame turnyre į Tokijo olimpines žaidynes. Identiškame turnyre Amerikos regione lietuvis turėjo dirbti ir 2021 m., tačiau dėl koronaviruso pandemijos Buenos Airėse (Argentina) turėjęs vykti kvalifikacinis turnyras buvo atšauktas.

Tuo metu V. Bobinas 2019 m. teisėjavo antrosiose Europos žaidynėse Minske (Baltarusija), kur buvo dalijami kelialapiai į Tokijo olimpines žaidynes.

7 Komentarai

 • koc Bobino už Minską nenuskalpavo kaip Vyšniausko.

  • Kur nori ten sportuoja ko cia prisikiši ga Baltarusija. Gal ir Rusijoj sportuoti. Koncervai tik apsimyžę bijo. Normalūs žmonės draugauja

   • Normalūs žmonės vengia ruzzijos ir bulbašyno. Tik tokie anonizmai kaip tu nori draugauti.

    • Tau landsberginiai oziai yra normalus? Tada gydykis suka

  • Nes varžybos vyko 2019m. !!!

 • 2020metai,Kinija,pandemijos gimtinė Vuhanas…i boksas ty?

  • Vuhane turejo vykti atranka, bet dėll koronos visos varžybos ir atrankos buvo atšauktos. Straipsnyje ne tiksli info.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video