Draugai ir artimieji ieško be žinios Vokietijoje dingusio kėdainiečio

 Draugai ir artimieji ieško be žinios Vokietijoje dingusio kėdainiečio

Draugų teigimu, 1980 m. gruodžio 11 dieną gimęs N. Šimonis be žinios dingo šių metų birželio 28 dieną. Paskutinė užfiksuota vyro buvimo vieta – Vokietija, Frankfurtas./Asmeninio archyvo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Lietuvos ir Vokietijos socialinių tinklų grupėse aktyviai dalijamasi informacija apie dingusį kėdainietį Nerijų Šimonį. Su Nerijumi bet koks ryšys prarastas prieš pusantro mėnesio. Draugai ir artimieji viliasi, kad vyrą pavyks surasti gyvą ir sveiką.

Išplatino draugai

Informacija apie dingusįjį iš pradžių pasirodė Vokietijos lietuvių socialinio tinklo grupėse. Vėliau ja buvo pasidalinta ir įvairiose Lietuvos skelbimų ir paieškų grupėse.

„Rinkos aikštės“ duomenimis, socialiniuose tinkluose vykdyti vyro paiešką ir dalintis informacija pradėjo bičiuliai iš Vokietijos.

Apie vyrą iki šiol jokių duomenų teigė neturintys nei draugai, nei artimieji.

Su Nerijumi bet koks ryšys prarastas prieš pusantro mėnesio. Draugai ir artimieji viliasi, kad vyrą pavyks surasti gyvą ir sveiką.

Aut. past.

Prieš pusantro mėnesio

Draugų teigimu, 1980 m. gruodžio 11-ąją gimęs N. Šimonis be žinios dingo šių metų birželio 28 dieną. Paskutinė užfiksuota jo buvimo vieta – Vokietija, Frankfurtas. Paskutinį kartą artimieji su Nerijumi susisiekę buvo birželio 28 dieną, apie pusę 5 naktį.

Vyras parašė trumpąją žinutę ir nuo to laiko apie jį nei draugai, nei artimieji neturi jokių žinių.  Vietoje, kurioje gyveno, visi asmeniniai daiktai palikti, vyras tiesiog nebegrįžo į namus.

„Labai prašome kažką žinančius pranešti. Vis dar neprarandame vilties surasti“, – prašo vyro draugai ir artimieji.

Reikalinga informacija

„Rinkos aikštė“ susisiekė su Nerijaus bičiuliais. Šie patikino, kad buvo patikrintos visos vietos ligoninės, policijos ir kitos įstaigos. Apie Nerijų – jokių žinių.

Jeigu ką nors žinote, kur šiuo metu galėtų būti N. Šimonis ar turite kitos reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į redakciją, kuri susisieks su artimaisiais ir draugais bei perduos visas žinias.

6 Komentarai

  • Padėjo į vietą paliubomu

  • Gal išvažiavo kur į kaimyninę šalį ir uždarė mentai su kokiu tavoru.

    • Visko būna .Būna patys savo noru pradingsta,būna nužudo ir išmeta ,kad nesurastu.Artimiesiems stiprybės,tikėkimes atsiras vaikinukas.

  • Recidivisto (kaleimu kamscio) dingimas yra labai didele Lietuvai ir tuo paciu Kedainiams netektis 🤣🤣🤣

    • Kaip ten sako, jei suima, tai po kiek laiko tik leidzia paskambint artimiesiems. Reikia tiketis geriausio.

    • Tokie ir lygioj vietoj ras kaip prisidirbti… 👌

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video