Drabužių kūrėja B. Blėdytė: „Svarbiausia kurti iš širdies“

 Drabužių kūrėja B. Blėdytė: „Svarbiausia kurti iš širdies“

Neseniai dvidešimtąjį gimtadienį atšventusi Beatričė BLĖDYTĖ spinduliuoja džiaugsmu ir laime. Ne paslaptis, kodėl: ji susidorojo su bene didžiausiu iššūkiu – Kauno technologijos universiteto studentė jau kuris laikas kuria savo mados ženklą „Beatrice‘s design“. „Labai džiugu jausti, jog su kiekviena sumanyta idėja bei jos įgyvendinimu išmokau vis daugiau. Visokių nuomonių tekdavo sulaukti, bet jos nestabdė ir negąsdino. Niekada nesiruošiau ir neketinu konkuruoti su kitais dizaineriais ir kūrėjais. Man svarbiausia – būti savimi ir kurti iš širdies“, – atvirauja Beatričė.

Jaunoji kūrėja pasakoja, kad gražiais, elegantiškais, įmantrių detalių nestokojančiais, originalumu pulsuojančiais drabužiais susižavėjo dar ankstyvojoje paauglystėje, tuomet ir gimė svajonė… Svajonė ne tik dėvėti, bet ir kurti stilingus, o svarbiausia, kokybiškus drabužius.

[#gallery=1523#]

Šio amato pasimokiusi iš močiutės Beatričė taip ir padarė. Išskirtinė, itin išdailinta drabužių kolekcija, skirta moterims ir merginoms, norinčioms pasijusti išskirtinėmis, mėgstančioms originalumą ir laisvės pojūtį – jaunosios dizainerės kūrybos vaisius.

„Kurdama visada privalau viską kruopščiai apmąstyti: privalau galvoti ne tik apie vyraujančias to meto pagrindines sezono spalvas, bet ir apie modelius bei kitus madai priskiriamus dalykus. Mano kūryba – mano atspindys: sukurti drabužių modeliai niekada nebus aptempti, man patinka ryški, patogi apranga“, – pabrėžia Beatričė.

Stilingus drabužius stilingoms moterims ir merginoms kurianti Beatričė neslepia turinti ir troškimų: mergina svajoja apie nuosavą drabužių parduotuvėlę ir siuvyklėlę.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video