Dotnuvoje vyko žvejybos festivalis „Pagauk kablį 2022“

 Dotnuvoje vyko žvejybos festivalis „Pagauk kablį 2022“

Lietuvoje žinomas žvejybos sporto asas Andrius Kopa, „Dotnuvėlės lyno“ pirmininkas Ričardas Marčius bei renginio organizatorė Živilė Vaitkūnienė džiaugėsi pavykusiomis varžybomis./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių rajone vyko pirmasis ir kol kas vienintelis žvejybos festivalis „Pagauk kablį 2022“. Dotnuvėlės tvenkinyje meškeres surėmė ne žvejybos profesionalai, o tiesiog žvejoti mėgstantys žmonės. Nors laimikiai žvejų ir nelepino, bet renginio atmosfera buvo tikrai ypatinga ir smagi.

Organizavo klientams

Festivalį Dotnuvoje organizavo bendrovė „Plėvelės.lt“, o renginys buvo skirtas klientams –automobilių langų tamsintojams. Renginys surengtas įmonės 30-mečiui paminėti.

Žvejybos varžybas organizavo Dotnuvos žvejų klubas „Dotnuvėlės lynas“ ir visoje Lietuvoje žinomas žvejybos sporto asas Andrius Kopa.

„Šį tvenkinį pasirinkome, nes čia gera lokacija, patogu suvažiuoti iš visos Lietuvos žmonėms. Na, oras nelepino, bet geros nuotaikos tikrai nestigo.

Tiesa, žuvis valgė kažko nenoriai. Kibo viena kita raudė, plakiai, karosai. Įspūdingų laimikių nebuvo, tačiau žvejai buvo laimingi, nes laikas buvo praleistas puikiai“, – kalbėjo A. Kopa.

Dotnuvėlės tvenkinyje meškeres surėmė ne žvejybos profesionalai, o tiesiog žvejoti mėgstantys žmonės. Nors laimikiai žvejų ir nelepino, bet renginio atmosfera buvo tikrai ypatinga ir smagi./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Ne žuvis, o laikas

Įmonės, organizavusios šias varžybas, vadovė Živilė Vaitkūnienė akcentavo, kad nesvarbu koks laimikis pagautas, svarbiausia gerai ir smagiai praleistas laikas.

„Šiandien čia smagu visiems, ne tik dalyviams, bet ir žiūrovams. Ir nesvarbu ką ir kiek jūs pagavote, jūs visi esate šaunuoliai.

Nuotaikos puikios, emocijos geros, ko daugiau reikia. O kai dar prizai tokie šaunūs, tai išvis puiku. Visa ši šventė skirta įmonės trisdešimtmečiui, jos klientams“, – pažymėjo Ž. Vaitkūnienė.    

Pirmąją vietą ir pagrindinį prizą – kelionę į parodą „Automechanika“ Vokietijoje, laimėjo Nerijus Navickis.

Aut. past.

Keliaus į Vokietiją

Pirmąją vietą ir pagrindinį prizą – kelionę į parodą „Automechanika“ Vokietijoje, laimėjo Nerijus Navickis.

Po gerą pusdienį trukusių žvejybos varžybų visų laukė nuostabios vaišės – virtuvės šefo Mariaus Radlinsko kazane gamintas gardus plovas.

„Nuoširdžiai sveikiname nugalėtoją ir linkime gerų įspūdžių. Dėkojame žvejams už dalyvavimą, už azartą ir gerą nuotaiką

Taip pat nuoširdų ačiū tariame visiems, kurie prisidėjo prie renginio organizavimo“, – dėkojo Ž. Vaitkūnienė.

1 Komentaras

  • Nespejau parašyti, kad ir žentas žvejojo, kaip gi be jo renginys, dabsr žvejai supyks, o nuo Nijoles tai klius.Visur aplaksto, oi vargas , tikras vargas man.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video