Daugiabučio kieme užsidegusį BMW išgelbėjo budrūs kaimynai

 Daugiabučio kieme užsidegusį BMW išgelbėjo budrūs kaimynai

Po kelių minučių nuo pagalbos skambučio į įvykio vietą atvykę gelbėtojai išvydo iš automobilio „BMW 525“ bagažinės besiveržiančius dūmus./Vietos gyventojų nuotr.

Vėlų penktadienio vakarą specialiųjų tarnybų pajėgos skubėjo į vieną daugiabučių namų kvartalą, mat čia užsidegė lengvasis automobilis BMW. Laimei, dūmus ir žiežirbas pamatę gyventojai laiku iškvietė specialiąsias tarnybas. Taip jie išgelbėjo ne tik BMW, bet ir šalia stovėjusias mašinas.

Dūmai veržėsi iš automobilio bagažinės

Bendrasis pagalbos centras 19 val. 44 min. sulaukė moters pranešimo. Ji teigė per langą matanti, kaip kieme pradeda degti automobilis – iš apačios matyti žiežirbos, rūksta dūmai. Moteris perspėjo, kad J. Basanavičiaus g. 19-ojo daugiabučio namo kieme yra ir daugiau automobilių, tad kyla grėsmė ir jiems.

Į įvykio vietą pasiųstas Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis skyrius ir policijos pareigūnai.

Po kelių minučių nuo pagalbos skambučio į įvykio vietą atvykę gelbėtojai išvydo iš automobilio „BMW 525“ bagažinės besiveržiančius dūmus.

Automobilio savininko prie mašinos nebuvo.

„Iki atvykstant savininkui ugniagesiai gelbėtojai pneumatinėmis pagalvėmis pakėlė automobilį ir aušino bagažinę“, – informavo Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovė Džiuginta Vaitkevičienė.

Gaisras kilo dėl gedimo elektros instaliacijoje

Į įvykio vietą atvykus savininkui buvo atidaryta bagažinė, ugniagesiai atjungė automobilio akumuliatorius, vandeniu perliejo bagažinės vidų.

Ugniagesiai pabrėžė, jog šį kartą gaisras automobilyje suvaldytas greitai, nes kaimynai nedvejodami sureagavo į grėsmę.

Aut. past.

Ir nors ugnis pastebėta bei numalšinta laiku, tačiau nuostolių savininkui išvengti nepavyko – gaisro metu apdegė mašinos elektros instaliacija ir bagažinės apdaila.

Pirminiais duomenimis, gaisras kilo dėl gedimo elektros instaliacijoje.

Ugniagesiai pabrėžė, jog šį kartą gaisras automobilyje suvaldytas greitai, nes kaimynai nedvejodami sureagavo į grėsmę.

1 Komentaras

  • bagažinėje stovi akumuliatorius.Su akumuliatoriumi priekyje gaisras pereitų ant gumų ir plastmasių bei kuro padavimo šlangučių.Na,dabar įsivaizduokite elektrinį ir jo akumuliatorius…

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video