Daugiabučio bute kilo gaisras: evakuoti gyventojai (FOTOGALERIJA)

 Daugiabučio bute kilo gaisras: evakuoti gyventojai (FOTOGALERIJA)

Atliekant žvalgybą pastebėta, kad gaisras kilo viename iš trečio namo aukšte esančių butų. Buvo išdaužtas buto langas, kad būtų galima patekti į vidų./ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

www.rinkosaikste.lt

Pirmadienio vakarą visos specialiosios tarnybos buvo sukeltos ant kojų dėl pranešimo apie gaisrą viename Kėdainių miesto daugiabučių. 21 val. 10 min. Bendrasis pagalbos centras sulaukė pranešimo, kad Kėdainių miesto Chemikų gatvėje pro 5 aukštų daugiabučio namo stogą veržiasi juodi dūmai.

Į įvykio vietą išsiųsti du Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesių gelbėtojų skyriai, Pramonės ugniagesių komanda, Jonavos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos autokeltuvas, greitosios medicinos pagalbos medikai.

Atvykus tarnyboms name buvo juntamas dūmų kvapas, dūmai veržėsi iš ventiliacijos angos.

21 val. 21 min. ugniagesiai gelbėtojai evakavo 15 laiptinės gyventojų.

Atliekant žvalgybą pastebėta, kad gaisras kilo viename iš trečio namo aukšte esančių butų. Buvo išdaužtas buto langas, kad būtų galima patekti į vidų.

Patekus į vidų paaiškėjo, kad virtuvės patalpoje degė šaldytuvas bei kiti daiktai. Bute žmonių nebuvo. Ugnis buvo numalšinta. Apdegę rūbai ir namų apyvokos daiktai išmesti per langą. Gaisro metu apdegė šaldytuvas bei 3 m² sienos, aprūko vidaus patalpos.

Ugniagesiai įvykio vietoje dirbo iki 23 valandos, dirbo 11 ugniagesių.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video