Dalinosi maistu su jo stokojančiais

 Dalinosi maistu su jo stokojančiais

Prekybos centre „Lidl“ paramą maistu rinko priklausomybių reabilitacijos centro VšĮ „Vilties švyturys“ socialinė darbuotoja Laura Venzlauskienė./Asmeninio archyvo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Praėjusį penktadienį ir šeštadienį Kėdainių miesto parduotuvėse vyko 31-oji „Maisto banko“ akcija, kurios metu dešimtys nevyriausybinių organizacijų savanorių kvietė pirkėjus pasidalinti maistu su stokojančiais. Kėdainiečiai šiais metais buvo dosnūs, kaip ir kasmet.

Pagalba šeimoms

Tilto gatvėje esančiame prekybos centre „Iki“ paramą maistu rinko Kėdainių pagalbos šeimai centro savanoriai.

Apžvelgdami akcijos rezultatus savanoriai dėkojo aukotojams ir linkėjo, kad gerumas jiems grįžtų su kaupu.

„Maisto banko“ akcijos metu, kurioje dalyvavo 32 centro savanoriai, surinkta 1 040 vienetų paramos.

Pagalba vaikams

S. Dariaus ir S. Girėno gatvėje esančioje „Maximoje“ paramą maistu rinko vaikų dienos centras „Trinus troba“. Iš viso dienos centrui kraštiečiai paaukojo net 320 vienetų įvairiausių produktų, o aukojimų iš viso buvo net 118.

„Po darbingo ir kartu tokio sėkmingo penktadienio norisi ištarti didelį AČIŪ labdaros ir paramos fondui „Maisto bankas“ už dar vieną galimybę dalyvauti jūsų organizuojamoje akcijoje.

Taip pat dėkojame visiems kraštiečiams, kurie noriai ir dosniai aukojo mūsų dienos centrui „Trinus troba“.

Ačiū parduotuvės „Maxima“ personalui ir, žinoma, mūsų savanoriams. Skaičiai nuostabūs“, – dėkojo „Trinus trobos“ atstovai.

Praėjusį penktadienį ir šeštadienį Kėdainių miesto parduotuvėse vyko 31-oji „Maisto banko“ akcija, kurios metu dešimtys nevyriausybinių organizacijų savanorių kvietė pirkėjus pasidalinti maistu su stokojančiais.

Aut. past.

Pagalba sveikstantiems

Prekybos centre „Lidl“ paramą maistu rinko priklausomybių reabilitacijos centro VšĮ „Vilties švyturys“ socialinė darbuotoja Laura Venzlauskienė. Aktyvi ir geranoriška kraštietė pasidžiaugė kėdainiečių gerumu.

„Mūsų centras kaskart turi galimybę dalyvauti „Maisto banko“ akcijose. Tuo labai džiaugiamės, nes centre gyvena vyrų ir moterų bendruomenės, kurioms bet kokia parama yra labai svarbi.

Šį kartą žmonės aukojo ilgo galiojimo produktus – miltus, cukrų, makaronus, įvairias kruopas, aliejų. Būtent tokių produktų visada yra prašoma akcijos metu.

Nuotaika po tokių akcijų yra puiki, nes visada prisiliečiama prie žmonių gerumo, nuoširdumo. Juk taip gražu padėti vieni kitiems, o šiuo metu taip susiskaldžiusioje visuomenėje – tai yra ypač svarbu. Žmogui reikia žmogaus“, – kalbėjo L. Venzlauskienė.

Visoje Lietuvoje

„Maisto banko“ akcija vyko visoje Lietuvoje. Joje  dalyvavo 304 organizacijos, joms padėjo net 4 933 savanoriai, buvo paaukota 216 837 vienetų maisto produktų.

„Ir nors parduotuvėse šį kartą Jūsų buvo mažiau, mes esame be galo dėkingi, kad padėjote mums ištiesti pagalbos ranką!“ – dėkoja „Maisto banko“ savanoriai.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video