Buitinės technikos parduotuvė „TECHasas“ kviečia verslus įsikurti po vienu stogu

 Buitinės technikos parduotuvė „TECHasas“ kviečia verslus įsikurti po vienu stogu

Apsilankę „TECHaso“ parduotuvėje, esančioje J. Basanavičiaus g. 7, buitinę techniką galėsite išsirinkti iš įvairių gamintojų gausaus asortimento. O jei vis dėlto nerasite sau tinkamos, parduotuvės darbuotojai Jums pasiūlys puikią galimybę ją užsisakyti iš gamintojų prekių katalogų. Specialiai Jums prekė bus užsakyta ir atvežta Jūsų nurodytu adresu.

Naujus metus norisi pradėti ne tik naujais siekiais bei tikslais, bet ir atsinaujinus savo aplinką, kurioje būtų gera, jauku ir patogu tų tikslų siekti. Todėl jau vienuolika metų Kėdainiuose ir net tris dešimtmečius visoje šalyje veiklą vykdantis buitinės technikos parduotuvių tinklas „TECHasas“ kviečia apsilankyti J. Basanavičiaus gatvėje 7 esančioje parduotuvėje ir išsirinkti tai, kas labiausiai atitiktų ir patenkintų jūsų poreikius. Nors šiuo metu „TECHase“ vyksta daug įvairių žiemos išpardavimo akcijų, tačiau net ir be jų kainos čia dažnai mažesnės nei kitose buitinės technikos parduotuvėse, o prekių asortimentas atitinka kiekvieno poreikius.

Kviečia įsikurti naujus šeimininkus

„TECHasas“ žymi veiklos pradžią nuo 1992 metų. „TECHaso“ grupę sudaro įmonės, užsiimančios mažmenine ir didmenine prekyba buities technika ir kompiuteriais, prekybinės paskirties nekilnojamojo turto nuoma ir valdymu. Kaip tik šiuo metu Kėdainiuose šalia „TECHaso“ parduotuvės esančios 140 kv. m. komercinės paskirties patalpos laukia naujų šeimininkų.

Patogioje miesto vietoje, J. Basanavičiaus g. 7, esančios patalpos tiks įvairią veiklą vykdančioms įmonėms. Čia yra atskiras įėjimas nuo autobusų stotelės „Kolegija“, prekių, daiktų sandėliavimo vieta, krovininis liftas – viskas, ko reikia patogiam verslo vystymui, norinčiam pasiekti kiekvieną klientą.

Atstovauja vokiškam prekės ženklui

„TECHasas“ – viena iš efektyviausių ir stabiliausių Lietuvos kompanijų, sėkmingai auganti pakilimų metu ir išgyvenanti visas pasitaikančias krizes. Taip pat įmonė labai didžiuojasi galėdama atstovauti prekiniam ženklui HEIDER ir gali savo klientams pasiūlyti išskirtinai aukštos kokybės, naujausių technologijų buitinius prietaisus.

„TECHasas“ – jau vienuolika metų Kėdainiuose ir net tris dešimtmečius visoje šalyje veiklą vykdantis buitinės technikos parduotuvių tinklas.

Tai itin smulkmeniškai ir atsakingai pagaminti prietaisai Jūsų buičiai, kurie apgalvotai sukurti tam, kad kuo ilgiau ir mažesnėmis išlaidomis tarnautų Jums ne vienerius metus. HEIDER nustebins naujausiais technologiniais spendimais, vokiška kokybe ir elegantišku dizainu, kuris tinka tiek mėgstantiems klasiką, tiek dievinantiems modernumą ar skandinavišką santūrumą. Tad apžiūrėti ir įsigyti minėtos buitinės technikos visada galite užsukti į Kėdainiuose esančią „TECHaso“ parduotuvę. O jei esate kokio nors kito prekinio ženklo gerbėjai, jų čia taip pat rasite ne vieną ir galėsite rinktis iš gausaus prekių asortimento.

Neradote parduotuvėje? Ne bėda!

„Jei vis tik apsilankę „TECHaso“ parduotuvėje neradote norimos prekės ar jos modelio, jos darbuotojai Jums pasiūlys puikią galimybę ją užsisakyti iš gamintojų prekių katalogų. Specialiai Jums prekė bus užsakyta ir atvežta Jūsų nurodytu adresu. Kreipkitės į pardavėjus – konsultantus  ir jie patars bei padės išsirinkti.

Jei vis tik apsilankę „TECHaso“ parduotuvėje neradote norimos prekės ar jos modelio, jos darbuotojai Jums pasiūlys puikią galimybę ją užsisakyti iš gamintojų prekių katalogų. Specialiai Jums prekė bus užsakyta ir atvežta Jūsų nurodytu adresu. Kreipkitės į pardavėjus – konsultantus ir jie patars bei padės išsirinkti.

O jei esate žmogus, „gaudantis“ ir laukiantis įvairių akcijų, visada galite jas sekti parduotuvės Facebook paskyroje „TECHasas Kėdainiai“. Čia klientai supažindinami su įvairiomis tuo metu Kėdainių parduotuvėje vykstančiomis nuolaidomis ir akcijomis. Taip pat pranešama kita pirkėjams svarbi informacija.

„Šiuo metu Kėdainiuose šalia „TECHaso“ parduotuvės esančios 140 kv. m. komercinės paskirties patalpos laukia naujų šeimininkų. Patogioje miesto vietoje, J. Basanavičiaus g. 7, esančios patalpos tiks įvairią veiklą vykdančioms įmonėms. Čia yra atskiras įėjimas nuo autobusų stotelės „Kolegija“, prekių, daiktų sandėliavimo vieta, krovininis liftas – viskas, ko reikia patogiam verslo vystymui, norinčiam pasiekti kiekvieną klientą.

Teikia įvairias kitas paslaugas

Be buitinės technikos pardavimų, „TECHasas“ taip pat siūlo ir daugiau įvairių kasdienių paslaugų. Užsukę į J. Basanavičiaus g. 7 esančią parduotuvę ir nusipirkę buitinės technikos (skalbyklę, viryklę), klientų patogumui specialistai ir patikimi „TECHaso“ partneriai ją pristatys jūsų pageidaujamu adresu, pajungs ir išveš seną techniką. Televizorių įsigijusiam pirkėjui pageidaujant suderins televizijos programas.

O iškilus neaiškumams, kiekvienas klientas gali gauti nemokamą specialistų konsultaciją visais elektronikos klausimais.

Užs. Nr. 3

1 Komentaras

  • Nebėr iš ko nuomą susimokėti?O dėl darbuotojų kompetencijos labai abejoju,nes ten sykį paklausus apie AA kraunamas baterijas,išgirdau atsakymą,,o kas ten do per daiktas yra“

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video