Budrus kėdainietis nuo ugnies išgelbėjo 4 konteinerius, vienas sudegė

 Budrus kėdainietis nuo ugnies išgelbėjo 4 konteinerius, vienas sudegė

Į įvykio vietą atvykus ugniagesiams gelbėtojams, iš vieno iš 5 sublokuotų rūšiavimo konteinerių rūko dūmai, viduje smilko šiukšlės./Skaitytojo Edgaro nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Ugniagesiai gelbėtojai akcentuoja, kad pagalbą visuomet svarbu iškviesti laiku – geriausia, kai tai padaroma dar prieš ugniai įsisiautėjant. Taip atsitiko ir Kėdainių mieste, kur budrus gyventojas, pamatęs degantį konteinerį, skubiai iškvietė gelbėtojus ir taip nuo liepsnų ir išgelbėjo dar 4 sublokuotus konteinerius.

Penktadienio popietę

Viskas įvyko penktadienio popietę. Bendrasis pagalbos centras 15 val. 36 min. sulaukė pilietiško kėdainiečio skambučio, kuris pranešė, kad Sodų gatvėje iš konteinerio rūksta dūmai, kol kas atviros liepsnos nėra, tačiau su kiekviena minute dūmų matosi vis daugiau.

Į įvykio vietą buvo pasiųstas Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos 2-asis skyrius.

Įvykio vieta labai netoli gelbėtojų būstinės, tad jiems atvykti tereikėjo vos kelių minučių.

„Rinkos aikštė“ pakalbino ugniagesius iškvietusį ir taip kitus konteinerius išgelbėjusį Edgarą. Vyras neslėpė, kad jį nuvylė kitų žmonių abejingumas.

Aut. past.

Smilko šiukšlės

Į įvykio vietą atvykus ugniagesiams gelbėtojams, iš vieno iš 5 sublokuotų rūšiavimo konteinerių rūko dūmai, viduje smilko šiukšlės.

Ugniagesiai užgesino smilkusias šiukšles ir jas perkasė. Gaisro metu vienas konteineris stipriai aprūko, tačiau buvo išsaugoti 4 sublokuoti  plastikiniai konteineriai.

Stebino abejingumas

„Rinkos aikštė“ pakalbino ugniagesius iškvietusį ir taip kitus konteinerius išgelbėjusį Edgarą. Vyras neslėpė, kad jį nuvylė kitų žmonių abejingumas.

„Aš išėjau parūkyti ir žiūriu, kad rūksta tas konteineris. Ir kuo toliau, tuo labiau rūksta. O žmonės tuo metu neša ir pila šiukšles, jie net nereaguoja į tai, kad konteineris rūksta ar beveik dega.

Taigi iškviečiau gelbėtojus, kurie greitai atvyko ir užgesino konteinerį. Gerai, kad visi nesudegė, nes jie juk brangūs yra“, – kalbėjo vyriškis.

Neatsargi žmonių veikla

Įtariama, kad gaisras sukeltas dėl neatsargios žmogaus veiklos.  Manoma, kad kažkuris iš gyventojų į konteinerius galėjo išpilti neužgesintus pelenus ar žarijas. Taip pat galėjo būti neatsargiai numesta neužgesinta nuorūka.

Ugniagesiai pažymi, kad plastikiniai konteineriai dega ypač greitai, o Kėdainių rajono savivaldybė skaičiuoja, kad tokių gaisrų metu patiriami milžiniški nuostoliai. Vieno antžeminio konteinerio „Molok“ kaina – 1 475 eurai.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video