Bartkūniškiečiai „betonkę“ tvarko savo jėgomis: nori įkvėpti kitus

 Bartkūniškiečiai „betonkę“ tvarko savo jėgomis: nori įkvėpti kitus

Netoli miesto esančio Bartkūniškio kaimo gyventojai šventę pasitiko susiremonuodami kelią į namus – kaimo vyrai vadinamojoje „betonkėje“ esančias duobes patys užpylė šaltu asfaltu./Asmeninio archyvo nuotr.

Kėdainiečiai šventes mini skirtingai – vieni su miestelėnais, kiti ramiai namuose, tačiau yra ir tokių, kurie šventes mini darydami gerus darbus savo bendruomenei. Štai netoli miesto esančio Bartkūniškio kaimo gyventojai Kovo 11-osios šventę pasitiko susiremontuodami kelią į namus – kaimo vyrai vadinamojoje „betonkėje“ esančias duobes patys užpylė šaltu asfaltu.

Nori įkvėpti kitus žmones

Bartkūniškio kaimo bendruomenės pirmininkas Gintaras Dervinis, kalbėdamas su „Rinkos aikšte“, pažymėjo, kad tokiu pavyzdžiu nori įkvėpti ir kitas bendruomenes.

„Mes tiesiog norime parodyti, kad patys daug galime padaryti savam kraštui. Savo darbais mes norime įkvėpti kitas bendruomenes pradėti nuo savęs.

Mes, būdami dėkingi miesto seniūnui Algirdui Krivičiui už visada ištiesiamą pagalbos ranką, patys prisiimame atsakomybę už einamus darbus, nes viską turime pradėti nuo savęs“, – dėstė pirmininkas.

Duobes užsilopė iš kaimo biudžeto lėšų

G. Dervinis pasakojo, kad betoninės dangos kelio tvarkymo darbai buvo vykdomi iš kaimo biudžeto lėšų. „Visus darbus atlikome mes – kaimo vyrai. Medžiagoms išleidome 205 eurus.

O tas laikas buvo neįkainotas, darbas neįkainotas, degalų sąnaudos neįkainotos, asmeninis inventorius, viskas savanoriška. Nes mes dirbame savo labui“, – kalbėjo idėjos iniciatorius.

„Mes tiesiog norime parodyti, kad patys daug galime padaryti savam kraštui. Savo darbais norime įkvėpti kitas bendruomenės pradėti nuo savęs“.

G. Dervinis

Visus darbus bartkūniškiečiai atliko simboliniu metu – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos išvakarėse.  

„Mes dėkojame Kėdainių miesto seniūnui už kasmet tiesiamą pagalbos ranką, tačiau šį kovo 10-osios sekmadienį patys galėjome prisiimti atsakomybę už darbus, už savo gyvenvietės kelią.

Tikimės, kad ateityje gyventi bus tik geriau, nes bendri darbai vienija ir stiprina bendruomenes“, – apibendrino pirmininkas G. Dervinis.

5 Komentarai

  • Na dabar seniūnas gali kompensuoti darbų išlaidas. Arba gal žmonėms kokių mokesčių nebemokėt už šį atliktą darbą?

  • Kėdainiuose kai tvarko duobes šaltu asfaltu visi juokias o čia ploja 🙂

  • Ten durnelis filmavo, kad jo tranto nenubraktu, o juokesi tokie patys durneliai kur ne bum bum apie salta asfalta

    • Gal pasilaikyk savo visiškai kvailus komentarus sau, jei pas tave galvoje nė bum bum☺️

      • Va vietiniai apie save galvojantys ir rūpinantys bent jau tvarko, kad ir kitiems, kurie pravažiuoja ta betonke būtų geriau, o tu tik savo rūrą krapštyti sugebi ir dar apie tai čia rašai. Debilas visiškas.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video