Baikeriai aplankė socialinės globos namus

 Baikeriai aplankė socialinės globos namus

RC „Horizontai“ vyrams vos įvažiavus į globos namų kiemą, juos pasitiko didžiulis būrys gyventojų ir darbuotojų./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Iš Kėdainių miesto Šlapaberžės kaimo link praėjusią savaitę pajudėjo baikerių kolona. Ant plieninių žirgų sėdinčių vyrų tikslas – aplankyti socialinės globos namų gyventojus ir su jais kartu pasidžiaugti atėjusiu rudeniu.

Auksinės širdys

Ir nesvarbu, kad juodais odiniais rūbais pasidabinę vyrai atrodo grėsmingai – jų širdys auksinės, mat nemažą laiko dalį vyrai skiria ne tik sau, bet ir bendruomenėms, jaunimui, vaikams, neįgaliesiems ir visiems kitiems, kam jų gyvenimo būdas ir valdomi plieniniai žirgai gali suteikti džiaugsmo.

2019 metais įkurtas klubas veiklų nestokoja, o viena jų – graži draugystė su Kėdainių rajone įsikūrusiais socialinės globos namais.

Džiaugsmo pliūpsniai

Gyventojai noriai bendravo su baikeriais, sėdėjo ant motociklų, fotografavosi ir net buvo pavėžinti./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Baikerių klubo RC „Horizontai“ vyrams vos įvažiavus į globos namų kiemą, juos plojimais pasitiko didžiulis būrys gyventojų ir darbuotojų.

Gyventojai noriai bendravo su baikeriais, sėdėjo ant motociklų, fotografavosi ir net buvo pavėžinti.

„Daug neišdildomų įspūdžių gyventojams paliko apsilankę baikeriai su savo galingais motociklais, o pasivažinėjimas su jais suteikė neblėstančias emocijas.

Po šventės, baikerių klubas gyventojus vaišino saldžiomis vaišėmis ir padovanojo klubo atributikos“, –  kalbėjo Žaneta Blandienė, socialinės globos namų direktorė.

Ir nesvarbu, kad juodais odiniais rūbais pasidabinę vyrai atrodo grėsmingai – jų širdys auksinės, mat nemažą dalį laiko vyrai skiria ne tik sau, bet ir bendruomenėms, jaunimui, vaikams, neįgaliesiems ir visiems kitiems, kam jų  gyvenimo būdas ir valdomi plieniniai žirgai gali suteikti džiaugsmo.

Aut. past.

Ne tik sau

Baikeriai pasakojo, kad motociklai yra džiaugsmas ne tik jiems, bet ir kitiems, todėl jie nori tuo džiaugsmu dalintis.

„Mes daug laiko praleidžiame kelionėse, daug važiuojame, daug ką aplankome.

Mūsų klubui vadovauja Augis. Jis labai geros širdies žmogus. Tai mes nepamirštame ir Kėdainių. Lankome įvairias šventes, bendruomenes, kolektyvus.

Juk smagu ne tik mums, bet ir kitiems pasėdėti, pažiūrėti į motociklus, nusifotografuoti. Juk jei  mes skleidžiame gerą emociją, tai kodėl tuo gerumu nepasidalinus su kitais“, – šypsojosi baikeris Algis Užkuraitis.

Baikeris Algis Užkuraitis aptarė susitikimo naudą su socialinės globos namų direktore Žaneta Blandiene./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Įspūdžiai – geri

Baikeriai Regimantas Valiauskas ir Nikolajus Terzi pažymėjo, kad išvyka buvo išties naudinga ne tik globos namų gyventojams, bet ir jiems patiems.

„Matot, gyvenimas yra toks ir ne kitoks. Jis yra koks yra ir mes turime gyventi. Šie žmonės gyvena tokį gyvenimą, sąlygos jiems čia, atrodo, geros, bet mes norime tiesiog juos pradžiuginti, suteikti jiems gerą nuotaiką. Ir mums tai pavyko.

Tai laimingi ne tik jie, bet ir mes. Darydamas gerus darbus, pats tampi geresniu“, – kalbėjo baikeriai.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video