Avarijoje nukentėjusiai merginai reikia maldos, gero žodžio ir donorų kraujo

 Avarijoje nukentėjusiai merginai reikia maldos, gero žodžio ir donorų kraujo

Kėdainių rajone įvykusioje avarijoje nukentėjusiai jaunai kėdainietei reikia visų mūsų pagalbos – maldos, gero žodžio bei donorų kraujo./Asociatyvi Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Naujųjų metų išvakarėse ne tik Kėdainius, bet ir visą Lietuvą socialiniais tinklais apskriejo žinia, kad per šv. Kalėdas Kėdainių rajone įvykusioje avarijoje nukentėjusiai jaunai kėdainietei reikia visų mūsų pagalbos – maldos, gero žodžio bei donorų kraujo. Kraujo, kurio gali paaukoti visi geros valios žmonės Kauno kraujo centre.

Išplito žaibiškai

Kėdainių rajono Kunionių kaime gyvenančios Vilmos Fedosiukienės pagalbos prašymas socialiniuose tinkluose žaibiškai apskriejo visą Lietuvą. Moteris paprašė pagalbos avarijoje nukentėjusiai jaunai merginai.

„Nesinori metų užbaigti negatyviais dalykais. Bet tikriausiai daugelis žinote, kad gruodžio 25 d. įvyko skaudi avarija, per kurią siaubingai nukentėjo mūsų Meda Drujietytė.

Turime vilties ir nuoširdžiai tikime, kad Medutė vaikščios. Tačiau mūsų šeimos vienijasi gerumo ir svajonės išsipildymo akcijai ir norime visų pažįstamų, giminaičių ir draugų pagalbos, kad padėtumėte suorganizuoti kraujo dovanojimą Kraujo centre Kaune.

Kraujo grupė nebesvarbu, nes Medai nuolat lašinamas kraujas iš rezervo nuo pirmos paros. Reikia kraujo papildymo, kad galėtų sklandžiai gelbėti kitas gyvybes. Kreipdamiesi įvardinkite Ortopedijos traumatologijos skyrių ir gydytoją Sipavičių“, – socialiniame tinkle rašė moteris.

Tokiais kritiniais atvejais labai padeda malda ir geras žodis. Nukentėjusios merginos šeima, artimieji, draugai kviečia merginą palaikyti tiesiog malda, mintimis ir geru žodžiu.

Aut. past.

Padeda ir malda

Tokiais kritiniais atvejais labai padeda malda ir geras žodis. Nukentėjusios merginos šeima, artimieji, draugai kviečia merginą palaikyti tiesiog malda, mintimis ir geru žodžiu.

„Taip pat kviečiame maldai. Nesvarbu, kurioj šaly gyvenate, kokią bažnytėlę, vienuolyną ar pakelės koplytėlę turite netoliese, kuriame namų kampelyje uždegsite žvakelę. Nesvarbu, kokiais žodžiais paprašysite. Medutei stiprybės, sveikatos ir kovojimo. Kiekvienas Jūsų veiksmas suteiks daug daugiau, negu jūs įsivaizduojate.

Dievulis paliko mums ją gyvą ir tokią pat nuostabią, kaip ir iki įvykio. Geriausi medikai padarė stebuklą suteikdami vilties ateičiai…

Dabar, draugai, mūsų laikas. Dalinkimės šiuo prašymu su savo draugais ir kiek įmanoma plačiau“, – prašė V. Fedosiukienė.

Per šv. Kalėdas

Informuojame skaitytojus, jog didelė nelaimė, kurioje ir nukentėjo jauna kraštietė, įvyko per šv. Kalėdas. Lietuvos kelių policijos tarnybos duomenimis, gruodžio 25-ąją Kėdainių rajone įvykusio eismo įvykio metu sužalota vieno automobilio vairuotoja, apgadinti 3 automobiliai.

Eismo įvykis įvyko apie 15 val. 25 min, kelyje Aristava–Kėdainiai–Cinkiškiai, ties Juodkaimių kaimu, kur susidūrė automobiliai „Audi A3“, vairuojamas 1996 metais gimusios moters, „VW Bora“, vairuojamas 1983 metais gimusios moters, ir „Toyota Avensis“, vairuojamas 1964 metais gimusios moters.

Automobilio „Audi A3“ vairuotoja dėl patirtų sužalojimų gydoma gydymo įstaigoje.

1 Komentaras

  • Tegul Šv. DANGAUS GLOBĖJAI JŪSŲ DUKRELEI PADEDA. NEPRARASKITE VILTIES IR TIKĖJIMO. PASVEIKS, NES DIE

    VAS YRA GERAS.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video