Autobuso laukęs žmogus nusirideno nuo šlaito: prireikė gelbėtojų ir medikų

 Autobuso laukęs žmogus nusirideno nuo šlaito: prireikė gelbėtojų ir medikų

Pirmoji rugpjūčio diena vienam vyriškiui įsimins dar ilgam – jį, nusiridenusį nuo šlaito ir įkritusį į griovį, gelbėjo ugniagesiai ir medikai./Dimitrijaus Kuprijanovo ir įvykio liudininkų nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Pirmoji rugpjūčio diena vienam vyriškiui įsimins dar ilgam – jį, nusiridenusį nuo šlaito ir įkritusį į griovį, gelbėjo ugniagesiai ir medikai. Laimei, sunkesnių sužalojimų vyrui išvengti pavyko. Netrukus paaiškėjo, kad dėl visko gali būti kalti velnio lašai.

Nusirideno nuo šlaito

Po 18 valandos Bendrajame pagalbos centre buvo gautas pranešimas, kad Kėdainių miesto Tilto gatvėje vyras nusirideno nuo šlaito, susižeidė ir nebegali užlipti.

Į įvykio vietą buvo pasiųstas greitosios medicinos pagalbos medikų ekipažas. Atvykę medikai vyrą rado ne tik nusiridenusį nuo šlaito, bet dar ir įkritusį į griovį. 

Prireikė ugniagesių

Medikų brigada dispečeriui pranešė, jog įvykio vietoje reikalinga ugniagesių gelbėtojų pagalba. Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba sulaukė medikų pranešimo, kad reikalinga jų pagalba iškelti ligonį iš griovio.

Į įvykio vietą buvo pasiųstas Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis skyrius. Atvykus priešgaisrinėms gelbėjimo pajėgoms žmogus tebebuvo griovyje.

Ugniagesiai gelbėtojai, panaudoję gelbėjimo virvę bei medikų gelbėjimo lentą, pilietį užnešė ir įkėlė į medikų automobilį./Įvykio liudininkų nuotr.

Teko iškelti

Ugniagesiai gelbėtojai, panaudoję gelbėjimo virvę bei medikų gelbėjimo lentą, pilietį užnešė ir įkėlė į medikų automobilį.

Vyras buvo nugabentas į Kėdainių ligoninės Skubiosios pagalbos-priėmimo skyrių. 

Čia vyras paaiškino, jog stotelėje laukė autobuso, tačiau buvo išgėręs alkoholio ir neišlaikė pusiausvyros bei nusirideno šlaitu ir įkrito į griovį.

Laimei, vyrą matė daugiau žmonių, kurie ir iškvietė jam pagalbą.

Po 18 valandos Bendrajame pagalbos centre buvo gautas pranešimas, kad Kėdainių miesto Tilto gatvėje vyras nusirideno nuo šlaito, susižeidė ir nebegali užlipti.

Aut. past.

Panašus atvejis

Beje, reikėtų priminti, jog panašaus atvejo būta ir visai neseniai Josvainių miestelyje.

Liepos 16-osios vakarą, po 21 valandos, telefonu 112 paskambinęs pranešėjas informavo, kad Nevėžio gatvėje į griovį įkrito žmogus.

Buvo pranešta, kad griovyje yra vandens, o vyras iš jo niekaip neišsikapanoja. Į įvykio vietą buvo pasiųsta Josvainių ugniagesių komanda ir greitosios medicinos pagalbos medikai.

Išlipo ir pabėgo

Ugniagesiai vos per porą minučių atvyko į įvykio vietą, tiesa, jų pagalbos neprireikė, nes vyriškis iš melioracijos griovio išlipo pats. Jis nenoriai bendravo su pareigūnais, pagalbos atsisakė.

Bandant nustatyti vyro tapatybę, šis pabėgo nuo pareigūnų link laukuose esančių fermų. Pareigūnai nelaimėlio nesivijo ir leido jam eiti savais keliais.

1 Komentaras

  • Tilto gatvėje labai statūs šlaitai, bet kuris asocialus ar senas žmogus gali nusiridenti ir šaligatviai neremontuoti.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video